Diziler

Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber!

Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber!

Kırmızı Oda dizisi bitti. TV8 ekranlarında yayına giren Kırmızı Oda dizisi çakıldı. Lakin kötü haber ise Cam Tavanlar ve sen Çal Kapımı dizilerinden geldi. Sen Çal Kapımı final yapacağı bilinse de Cam Tavanlar dizisine adeta yazık oldu!

Diziler çakıldı!

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Kırmızı Oda dizisine büyük şok. Kırmızı Oda cuma günü reytingleri öyle bir düştü ki final yapmadığına pişman oldu. Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya kavgasına rağmen yeni bölümü ekranlara gelen Kırmızı Oda seyirci adeta diziyi terketti. Yarı yarıya reyting düşmesi sebebi ise milli maç.

Milli maç başladı Kırmızı Oda yarı yarıya düştü!

Tarihin en düşük oranları alan Kırmızı Oda adeta çakıldı. Total 10 reytingden 3,85 düşen Kırmızı Oda, Euro 2020’nin 19,75 reyting almasıyla adeta bitti.

Bu hafta sezon finali yapmalı!

Kırmızı Oda bu hafta sezon finali yapmazsa diziye de kendine de veda eder. TV8 bi hayli beğeni alan diziyi bu cuma sezon finaline çıkartması bekleniyor. Lakin Kırmızı Oda 2. sezon onayını saten aldı beklenen kötü haber Sen Çal KApımı ve Cam Tavanlar dizisinde!

Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı bekleyen tehlike!

Türkiye milli takımının 2. maçı Çarşamba günü oynayacak. Karşılaşma yine TRT 1 ekranlarında yayına girecek. Tüm Türkiye maça kitlenmesi halen 2. bölümü ekranlara geelcek Cam Tavanlar ile yeni sezon 2. bölümü yayına girecek Sen Çal Kapımı dizisine yazık edecek.

Sen Çal Kapımı final yapacaktı da..

FOX TV’de Kerem Bursin ve Hande Erçel başrollerinde olduğu SEn Çal Kapımı 13 bölüm anlaşmış ve Ağustos sonunda final yaparak Eylül ayına kalmayacağı açıklanmıştı. Sen Çal Kapımı hayranları Hande Erçel’in final yapacağız açıklamasına çok kızmış ve final yapacak dizi izlenmez yorumlarında bulunmuştu.

Cam Tavanlar yazık olacak!

Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik Gelinliğinin Markası Ne? Fiyatı Ne? Kaç Para?

Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik Gelinliğinin Markası Ne? Fiyatı Ne? Kaç Para?

Kubilay Aka ve Bensu Soral gibi efsane çifti yan yana getiren ve hikayesi çok bi hayli beğeni alan Show TV yeni dizisi Cam Tavanlar adeta yazık olacak. Türkiye’nin 2. tura geçmesi durumunda büyük maçlarda 1 ay birden çok diziye yazık olacak. Lakin aralarında en fazla üzülen Cam Tavanlar hayranları olacak.

Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizileri de yüksek reyting kaybı yaşarsa milli maç günleri dizilerin yeni bölümü ekrana gelmeyebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün