Bilgi

Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! İki eşli erkekler var lafı olay oldu!

Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! İki eşli erkekler var lafı olay oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! İki eşli erkekler var lafı olay oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! İki eşli erkekler var lafı olay oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! İki eşli erkekler var lafı olay oldu!

TV8 ekranların popüler dizisi Kırmızı Oda İranlıları kızdırdı. Yayına girdiği her akşam reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisi İranlıları kızdırdı! Kırmızı Oda özellikle İranlı erkeklerle alakalı kelimeleri ayağa kaldırdı!

Kırmızı Oda İranlıları kızdırdı!

Kırmızı Oda dizisinde yeni katılan Mitra kişiliğinin babası ve annesi Tahran sahneleriyle olay oldu! Kırmızı Oda dizisi iranlıları kızdırdı! Mitra’nın doktor hanıma “İran’da erkeklerin iki eşi olabilir. İran’da iki eşli erkek bi hayli fazladır” kelimeleri sonrası İranlılar ayağa kalktı!

Hakaret sayarız!

Kırmızı Oda dizisini izleyen İranlılar “Bu bir şaka mı? Kırmızı Oda dizisinde İran’da iki eşli erkeklerin yaygın olduğu söyleniyor. Bir iranlı olarak hakaret sayıyorum, iftira sayıyorum ve şiddetli kınıyorum” kelimeleri olay oldu.

Kırmızı Oda dizisi İranlılar’dan özür dileyecek mi bilave edip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün