Diziler

Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir? Yiğit Özşener

Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir? Yiğit Özşener, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir? Yiğit Özşener, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir? Yiğit Özşener ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir? Yiğit Özşener

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Zafer kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. 4 Eylül 2020 tarihinde yayın yaşamına başlayan Kırmızı Oda Dizisi ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Benal Tairi’nin yönetmenliğini üstüne aldığı Kırmızı Oda dizisine 30. bölümde Zafer kişiliği dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda OGM Pictures imzası taşıyan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Zafer kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Kırmızı Oda Dizisi Zafer kimdir? Kırmızı Oda dizisi Zafer kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizleri sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Zafer Karakteri Kimdir?

30. bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Zafer kişiliği Nihal’le evlidir. Nihal’in ailesine göre daha kötü bir aileye sahip olan Zafer eğitimini yurtdışında almıştır. Üniversitede tanıştığı yabancı bir kızla evlenmek isteyen Zafer’in Ailesi bu duruma karşı çıkmış ve Zafer Türkiye’ye döndüğünde onun Nihal’le tanıştırıp evlendirmişlerdir. Zafer Nihal’e karşı çok ilgisizdir fakat Nihal zaferi çok sever ve sürekli olarak kocasının dikkatini çekmek için bayılır çift bu yüzden yani Nihal’in nedensiz bayılmalarından dolayı kliniğe başvurmuştur.

Kırmızı Oda Dizisi Zafer Kimdir?

Nihal kişiliğinin kocası olarak karşımıza çıkan Zafer kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Yiğit Özşener hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncumuz Yiğit Özşener’i daha yakında zamandan tanıtacağız ve Yiğit Özşener kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Yiğit Özşener Kimdir?

48 yaşında ki oyuncumuz 6 Nisan 1972 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesinde İşletme masterı yapmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz, şimdiye kadar bir çok kısa film, reklam filmi, tiyatro oyunlarında yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2000 senesinde vizyona giren Herkes Kendi Evinde isimli sinema filmiyle geçmiştir. Filmdeki performansı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz ertesi yıl, Üzgünüm Leyla, Yeşil Işık ve Karanlıkta Koşanlar isimli projelerde yer almıştır. Kamera karşısına en son 2020 senesinde Ramo dizi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Yiğit Özşener Yer Aldığı Diziler

2001 Üzgünüm Leyla
2001 Karanlıkta Koşanlar
2002 Unutma Beni
2002 Zeybek Ateşi
2003 Estağfurullah Yokuşu
2004 Arapsaçı
2004 24 Saat
2005 Rüzgarlı Bahçe
2006 Rüya Gibi
2007-2009 Dudaktan Kalbe
2007 Kayıp
2009-2011 Ezel
2012 Son
2012 Esir Şehrin Gözyaşları – Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi
2013 İntikam
2013 Galip Derviş
2017 Cesur Ve Güzel
2018 Bozkır
2020 Ramo
2021 Kırmızı Oda

Yiğit Özşener Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde hayat vereceği Zafer kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz tecrübeli oyuncumuz sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 461 gönderisi ve ortalama olarak 90 bin takipçisi mevcuttur. Yiğit Özşener’in resmi instagram hesabı: @yigitozsener

Yiğit Özşener Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Yiğit Özşener halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan tecrübeli oyuncumuz Yiğit Özşener’in yaşamında bilinen biri yoktur.

Kırmızı Oda Dizisi Zafer – Yiğit Özşener Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Yiğit Özşener şimdiye kadar bi hayli başarılı çalışmalara imza atmıştır. Sadece kabiliyetiyle değil, yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine toplayan oyuncumuzun sevenleri, Yiğit Özşener’in giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği, ceket, pantolon, gömlek, kazak, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Zafer kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Yiğit Özşener’i yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün