Diziler

Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi

Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi

TV8 de yayına giren ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından alıntılama olan kırmızı oda dizisi sezonun en iddialı yapımları içinde sesini duyurmayı başardı. İlgi ile takip edilen dizide şimdiye kadar bir çok hikaye sosyal platformnın da gündeminde düşmedi. Lakin yaz aylarının gelmesi ile birlikte kırmızı odada ara vermeye hazırlanıyor. Sevilen dizi kısa zaman zarfında sezon finaline girecek ve hayranları da bu habere bir hayli üzülecek.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/H6I4mT75k78?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından bir araya getirilen diziler bu sene ekranları sallamaya sürdürmekte. O dizilerden bir diğeride TV8 ekranlarında yayına giren ve başrolünde Binnur Kaya’nın olduğu Kırmızı Oda dizisi oldu. Bir psikiyatri kliniğinde yaşananları konu alan dizi de özellikle seyredenleri derinden etkileyen hikayeler yaşandı. Reytinglerde de cuma geceleri zirveyi kimselere kaptırmayan dizi yaz aylarının gelmesi ile birlikte sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Kırmızı Oda dizisi sezon finali yapımcı aracılığıyla net olarak bilgisi verildi. Peki Kırmızı Oda ne zaman sezon finali yapacak?

ATV'nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

ATV’nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

Kırmızı Oda ne zaman sezon finali yapacak?

TV8 reyting birincisi dizisi kırmızı oda sıra sıra sezon finaline doğru yaklaşıyor. Yapımcı aracılığıyla dizinin sezon finali 41. bölüm olarak açıklanmıştı fakat yapılan son dakika değişikliği ile dizinin sezon finali bir hafta daha ertelendi. Kırmızı Oda dizisi 42. bölümü ile ara verecek ve yeni sezonda yeniden TV8 ekranlarında macerasına devam edecek.

kirmizi-oda-hayranlarina-mujde

Kırmızı Oda yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kırmızı Oda dizisinin yeni sezonunun Eylül veya Ekim ayında başlaması amaçlanıyor. Verilecek olan 2 aylık bir aranın ardından kadroya yeni oyuncuların da dahil olması ile birlikte çekimlere başlanacak. Binnur Kaya’nın ise gelecek sezonda yeniden dizide bulunacağı bilinmekte. Erkan Petekkaya ve Yiğit Özşener gibi isimlerin akıbeti ise sezon finali bölümünde belli olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün