Diziler

Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk

Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı oda Mitra şerifi kimdir? Melisa Aslı Pamuk

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi adlı hikayesinden bir araya getirilen ve gerçek hayat hikayelerini anlatan Kırmızı Oda dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmış ve cuma gününün en fazla izlenen dizisi olmuştur. Yönetmen koltuğunda Banu Kiremitçi Bozkurt’un oturduğu Kırmızı Oda dizisine 35. bölümde yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Mitra Şerifi kimdir? Kırmızı Oda dizisi Mitra Şerifi kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi Karakteri Kimdir?

35. bölümde karşımıza çıkacak olan Mitra Şerifi kişiliği, İranlı bir babanın ve Türk bir annenin kızıdır. Sürekli yurt dışına da gidip gelen Mitra Şerifi, görgülü bir kadındır. Üniversite de felsefe eğitimi alırken, konservatuara da devam eden Mitra Şerifi’nin kliniğe neden geldiği de seyircilerin büyük dikkatini çekecektir.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi Kimdir?

Her Cuma Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi kişiliğine güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda güzel oyuncunun Melisa Aslı Pamuk’u daha yakında zamandan tanıtacağız ve Melisa Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz 14 Nisan 1991 senesinde Hollanda’da dünyaya gelmiştir. 2004 senesinde Hollanda’da Dat Zit Sel Snor isimli sinema filminde bulunan ve oyunculuğa başlayan Melisa Aslı Pamuk, Miss Turkey 2011 birincisi olmuş ve yaşamımıza bu biçimde girmiştir. Ayrıca 2009 senesinde Best Model Of Turkey müsabakasında Türkiye’nin en iyi mankeni unvanını alan oyuncumuzun ülkemizde bulunduğu ilk proje ise, 2012 senesinde vizyona giren G.D.O Kara Kedi isimli sinema filmidir. 2015-2017 senelerı içinde Kara Sevda dizisinde boy gösteren oyuncumuz dizide hayat verdiği Asu kişiliği aracılığıyla 2016 ve 2017 senesinde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır. Kamera karşısına en son 2020 senesinde Yeni Hayat dizisiyle geçen oyuncumuz 35. bölümden itiberen Tv8 ekranlarında karşımızda olacaktır.

Melisa Aslı Pamuk Yer Aldığı Diziler

2012 – 2013 Yer Gök Aşk (Sevda)
2014 Kurt Seyit Ve Şura (Ayşe)
2014 Her Sevda Bir Veda (Azade)
2014 – 2015 Ulan Istanbul (Zeynep)
2015 – 2017 Kara Sevda (Asu)
2018 – 2019 Çarpışma (Cemre)
2020 Yeni Hayat (Yasemin)
2021 Kırmızı Oda (Mitra Şerifi)

Melisa Aslı Pamuk Resmi İnstagram Hesabı

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk bu sezon Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Sosyal medyayı bi hayli aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Instagram da 206 gönderisi ve 3,8 milyon takipçisi mevcuttur. Melisa Aslı Pamuk resmi instagram hesabı: @melisapamuk

Melisa Aslı Pamuk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk halen evli değildir. Oyuncumuz 2 senedir, Beşiktaşta top koşturan futbolcu Oğuzhan Özyakup ile birliktedir. Oğuzhan Özyakup sessiz sedasız Melisa Aslı Pamuk’a evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Çiftin pandemiden sonra doğup büyüdüğü Hollanda’da dünya evine gireceği konuşulmaktadır.

Kırmızı Oda Mitra Şerifi – Melisa Aslı Pamuk Kıyafetleri

2011 Miss Turkey güzeli seçilen Melisa Aslı Pamuk, güzelliğini tüm ülkeye ispatlamıştır. Kusursuz fiziğiyle ve güzelliğiyle ilgi odağı olan oyuncumuz üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk’un özel yaşamında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, kazak, mont, kaban, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Mitra Şerifi kişiliğini ve Mitra Şerifi kişiliğine hayat veren oyuncumuz Melisa Aslı Pamuk’u yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün