Diziler

Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar

Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Oda Nihal kimdir? Esra Ronabar

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza her cuma Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Gülseren Budayıcıoğlu Madalyonun içi adlı kitabından bir araya getirilen Kırmızı Oda dizisi gerçek yaşanmış hayat hikayelerini ifade etmektedir. Bundan dolayı daha ilk sezonunda olmasına rağmen oldukça büyük beğeni alan Kırmızı Oda dizisi aldı reytinglerle de cuma gününün en fazla izlenen dizisi olmaya devam ediyordir. Her hafta anlattığı birbirinden farklı hikayeleriyle bizleri ekrana bağlayan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal kişiliği de seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Nihal kimdir? Kırmızı Oda dizisi Nihal kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizleri sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Dizisi Nilhal Karakteri Kimdir?

30. bölümde karşımıza çıkacak olan Nihal kişiliği, Zafer’le evlidir. Kalabalık bir aile dünyaya gözlerini açan ve eğitimli birisi olan Nihal kibar bir hayat yaşamaktadır. Daha sonra Zafer’in ailesinin isteği üzerine onunla tanışan ve evlenen Nihal, zamanla eşinin onu sevmediğini ve ilgilenmediğini farkeder. Lakin kendisi bayıldığında Zafer ona ilgi göstermektedir. Nihal bunu her seferinde kullanır ve Zafer’i ne zaman yanında tutmak isterse bayılır. Çiftin kliniğe başvurmakta ki amacı ise Nihal’in nedensiz bayılmalarıdır.

Kırmızı Oda Dizisi Nihal Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Nihal kişiliğini tecrübeli oyuncumuz esrar Ronabar hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Nihal kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyunumuzda bi hayli merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisinde Nihal kişiliğine hayat veren oyuncumuz Esra Ronabar’ı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Esra Ronabar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Esra Ronabar Kimdir?

42 yaşındaki oyuncumuz 1978 senesinde İzmir’in Ödemiş beldesinde dünyaya gelmiştir. Üniversitede Kimya Bölümü okuyan Esra Ronabar, üniversite eğitimi yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girmiştir. Bu sınavı kazanan oyuncumuz, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalından mezun olmuştur. Hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz bir çok tiyatro oyununda da yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1998 senesinde Kaderler Ayırsa Bile isimli dizide başrol olarak bulunan oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ilk dizisinde bile başrol olan Esra Ronabar, önceden 2008 ve 2011 senelerında en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Kamera karşısında en son 2017 senesinde Cennetin Gözyaşları isimli dizi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Esra Ronabar Yer Aldığı Diziler

1998 Kader Ayırsa Bile – Suna
2003 A.G.A – Cansu
2003 Bir İstanbul Masalı – Birnur Goyalı Arhan
2005-2007 Beyaz Gelincik – Bahar
2005 Son Osmanlı
2010 Küstüm Çiçeği – Şahane
2012 Uçurum – Nur Sertaç
2013-2014 Sana Bir Sır Vereceğim – Sevgi
2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Ilgın (Konuk Oyuncu)
2017 Cennetin Gözyaşları – Arzu Soyer / Cavidan Yılmaz
2021 Kırmızı Oda – Nihal (Konuk Oyuncu)

Esra Ronabar Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar bir çok başarılı çalışmada bulunan güzel oyuncumuz Esra Ronabar, sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 63 gönderisi ve ortalama olarak 48 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Esra Ronabar’ın resmi instagram hesabı: esraronabar

Esra Ronabar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Esra Ronabar, aynı okuldan mezun olduğu ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları kadrosunda bulunan birlikte çalıştığı oyuncu Barış Falay ile 2006 senesinde dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin 2009 senesinde oğulları Rüzgar Mavi dünyaya gelmiştir. Yani Esra Ronabar kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Barış Falay ile evlidir.

Kırmızı Oda Dizisi Nihal – Esra Ronabar Kıyafetleri

Kırmızı Oda dizisinde Nihal kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz yalnızca kabiliyeti ile değil güzelliği ve üslubuyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyordir. Bu sezon ortalama bir ay kadar Kırmızı Oda dizisi ile ekranlarda göreceğimiz oyuncunun sevenleri de Esra Ronabar’ın giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun Kırmızı Oda dizisinde ve özel yaşamında giydiği elbise, etek, kazak, hırka, yelek, ceket, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Nihal kişiliğini ve Nihal kişiliğine hayat veren oyuncumuz Esra Ronabar’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün