Diziler

Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu)

Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir? Bilgileri (Elif Aksu)

OGM Pictures imzası taşıyan Kırmızı Oda dizisine 35. bölümde Şehrazat kişiliğiyle tecrübeli oyuncumuz Elif Aksu dahil olmuştur. Her cuma Tv 8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda gerçek hayat hikayelerini anlatan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kırmızı Oda Şehrazat kimdir? Kırmızı Oda Şehrazat kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Şehrazat Karakteri Kimdir?

Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi hikayesinden bir araya getirilen, psikolojik drama türündeki Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat kişiliği, Vahit’in eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacaktır. Uzun süredir yüzü gözükmeyen Şehrazat kişiliği bu akşam yayına girecek olan yeni bölümde seyirci karşısına çıkacaktır.

Kırmızı Oda Şehrazat Kimdir?

Vahit’in eski sevgilisi olarak karşımıza çıkacak olan Şehrazat kişiliğine güzel oyuncumuz Elif Aksu hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Şehrazat kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Elif Aksu da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisinde Şehzade kişiliğine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Elif Aksu’yu daha yakında zamandan tanıtacağız.

Elif Aksu

28 yaşındaki güzel oyuncumuz 6 Kasım 1992 senesinde Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, 2017 senesinde İngiliz erkek arkadaşı ile yaptığı trafik kazası sonrası medyada gündem olmuştur. Viyana’da Londra’da ve Tokyo’da çalışmalarına devam eden ünlü model, bir çok markanın reklamlarında yer almış ve katalog yüzü olmuştur. Sakarya’dan Viyana göç eden bir ailenin tek kızı olan Elif Aksu oyunculuğa ilk adımını ise Kırmızı Oda dizisi aracılığıyla atmıştır. Ünlü manken Elif Aksu, yurt dışında da bir çok defilede yer almış ve dünyaca ünlü markaların katolog yüzü olmakla birlikte, posterlerinde de yer almıştır.

Elif Aksu Yer Aldığı Diziler

Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, şimdiye kadar bir çok markanın reklam ve kataloglarında boy göstermiştir. Çalışmalarına yurt dışında devam eden Elif Aksu’nun ülkemizde bulunduğu ilk proje Kırmızı Oda olacaktır. Kırmızı Oda dizisi aracılığıyla oyunculuğa başlayan Elif Aksu’yu önümüzdeki senelerda bir çok başarılı çalışmada göreceğimizden de eminiz.

Elif Aksu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Tv 8 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan güzel manken Elif Aksu sosyal platformda bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle ile sürekli olarak paylaşım yapan Elif Aksu’nun instagram da 217 gönderisi ve 123 bin takipçisi mevcuttur. Elif Aksu’nun resmi instagram hesabı: @elifaksu

Elif Aksu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel manken Elif Aksu halen evli değildir. Daha önce hepimizin yakında zamandan tanıdığı yakışıklı oyuncu Burak Yörük ile bir dönem birlikte olan Elif Aksu, ardından sürpriz bir biçimde ayrılmıştır. Güzel manken Elif Aksu’nun şimdiler de ise yaşamında bilinen biri yoktur.

Kırmızı Oda Şehrazat – Elif Aksu Kıyafetleri

Kırmızı Oda dizisi aracılığıyla oyunculuğa başlayan güzel manken Elif Aksu, yalnızca ülkemizde değil yurt dışında da bir çok çalışmada yer almıştır. Hala modellik yapan ve aktif olarak defilelere katılan Elif Aksu kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken Elif Aksu’nun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka – fiyat bilgisi vererek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Şehrazat kişiliğini ve Şehrazat kişiliğine hayat veren oyuncumuz Elif Aksu’yu yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün