Diziler

Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti!

Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Sezon finalinde Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen veda etti!

Kırmızı Oda 2. sezona kimse kalmadı! Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Kırmızı Oda tüm oyuncular sezon finalinde elveda diyecek. Hİkyesi süren oyuncu kalmayacak. Kırmızı Oda 2. sezona sürpriz konuklarla girecek.

Kırmızı Oda üzen vedalar!

TV8 popüler dizisi Kırmızı Oda 2. sezon finalinde tüm oyuncular veda ediyor. 

OGM Pictures sezonun en iddialı yapımı olan Kırmızı Oda sezon finaliyle ekranlara veda etti. Delikanlı Sadi başta olmak üzere 1001 GEce Masallı serisi oyucuları, Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen Kırmızı Oda veda ediyor.

Esra Erol Müge Anlı kavga etti! ATV seçimini yaptı! Müge Anlı TV8 geçiyor

Esra Erol Müge Anlı kavga etti! ATV seçimini yaptı! Müge Anlı TV8 geçiyor

Gülseren Budayıcıoğlu açıkladı!

Kırmızı Oda yıldızları kitabın sahibi Gülseren Budayıcıoğlu yaptığı bilgilendirmede “Yaz boyu sevgili senaristimiz Banu Kiremitçi ile yeni hikayelerde çalışacağız” açıklaması sonrası Kırmızı Oda kimse kalmadığı bilgisine ulaşıldı!

Masumlar Apartmanı Gülben’i 1 bölüm geldi!

Masumlar Apartmanı dizisi Gülben Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisine 1 bölüm geldiği ve yeni sezonda olmayacağı öğrendili.

Kırmızı Oda bu akşam tüm hikayeleri sona erecek ve yeni sezonda bambaşka hikayeler devam edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün