Diziler

Kırmızı Oda Yasin Kimdir? Mitra’nın Eski Sevgilisi

Kırmızı Oda Yasin Kimdir? Mitra’nın Eski Sevgilisi, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kırmızı Oda Yasin Kimdir? Mitra’nın Eski Sevgilisi, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kırmızı Oda Yasin Kimdir? Mitra’nın Eski Sevgilisi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kırmızı Oda Yasin Kimdir? Mitra’nın Eski Sevgilisi

Her cuma Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kızmızı Oda dizisi 4 Eylül 2020 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Gerçek hayat hikayelerini anlatan Kırmızı Oda dizisi kısa bir sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarmış ve Cuma günün en fazla izlenen dizisi olmuştur. Başrollerinde Binnur Kaya’nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda OGM Pictures imzası taşıyan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Yasin kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kırmızı Oda dizisi Yasin kimdir? Kırmızı Oda dizisi Yasin kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Yasin Karakteri Kimdir?

Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi hikayesinden bir araya getirilen ve her hafta anlattığı farklı hikayeleriyle seyircileri ekrana bağlayan Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Yasin kişiliği, 39. karşımıza çıkacaktır. Mitra’nın eski sevgilisi olarak diziye müdahil olan Yasin kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yasin kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Kırmızı Oda Yasin Kimdir?

Mitra’nın eski sevgilisi olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Yasin kişiliğine yakışıklı oyuncumuz Emre Çetinkaya hayat verecektir. Geniş seyirci kitlesine sahip olan dizinin sevenleri de Yasin kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Emre Çetinkaya’yı da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kırmızı Oda dizisine yeni katılan oyuncumuz Emre Çetinkaya’yı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Emre Çetinkaya

Sektörün yeni yüzlerinden olan yakışıklı oyuncumuz Emre Çetinkaya, 2019 senesinde 77. Altın Küre ödüllerinde en iyi filmler arasına girmeyi başaran ve dünya çapında bir çok ödül alan l Am You filminde yer almıştır. Cansu Tosun, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Doğaç Yıldız, Defne Kayalar gibi başarılı isimler ile birlikte başrolü paylaşan Emre Çetinkaya, 2017 senesinde YouTube’da yayına giren Olucak İş Diil isimli dizinin de oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır. İngilizcesinin ileri düzeyde olduğunu bildiğimiz oyuncumuz, özellikle l Am You filmindeki sergilediği güçle tanınmıştır. En son l Am You yani, Ben Senim isimli filmde bulunan Emre Çetinkaya, önümüzdeki günlerde Kırmızı Oda dizisiyle ekranlarda olacaktır. Yasin kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuzun bulunduğu ilk profesyonel dizisi de Kırmızı Oda’dır.

Emre Çetinkaya Yer Aldığı Diziler

Kamera karşısına ilk defa 2017 senesinde YouTube’da yayına giren Olucak İş Deel dizi ile geçen tecrübeli oyuncumuz, 2019 senesinde dünya çapında bir çok ödüle layık görülen l Am You filminde yer almıştır. Önümüzdeki günlerde Kırmızı Oda dizisiyle seyirci karşısına çıkacak olan Emre Çetinkaya’nın bulunduğu ilk profesyonel dizisi de Kırmızı Oda dizisidir. l Am You filmindeki performansla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzu önümüzdeki senelerda bir çok başarılı çalışmada göreceğimizden eminiz.

Emre Çetinkaya Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı oda dizisinde Yasin kişiliğine hayat veren tecrübeli oyuncumuz Emre Çetinkaya sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 19 gönderisi ve 671 takipçisi mevcuttur. Takipçi sayısı gün geçtikçe git gide artan oyuncumuz Emre Çetinkaya’nın resmi instagram hesabı: @mr.ctnky

Emre Çetinkaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyunumuz Emre Çetinkaya halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Emre Çetinkaya sektörde yeni olduğu için ile ilgili fazla bir bilgide bulunmamaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Emre Çetinkaya’nın yaşamında bilinen bir yoktur.

Kırmızı Oda Yasin – Emre Çetinkaya Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Emre Çetinkaya bu sezon Yasin kişiliğiyle Tv8 ekranlarında olacaktır. Tarzıyla dikkat çeken yakışıklı oyuncumuzun giydiği kıyafetler de merak konusu olmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Emre Çetinkaya’nın özel yaşamında ve Kırmızı Oda dizisinde giydiği pantolon, ceket, kazak, kaban, gömlek, hırka, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Yasin kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Emre Çetinkaya’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün