Diziler

Kırmızı Oda yer yerinden oynatacak transfer! Şehrazat geliyor! Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde!

Kırmızı Oda yer yerinden oynatacak transfer! Şehrazat geliyor! Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda yer yerinden oynatacak transfer! Şehrazat geliyor! Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda yer yerinden oynatacak transfer! Şehrazat geliyor! Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda yer yerinden oynatacak transfer! Şehrazat geliyor! Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde!

TV8 ekranların reyting birincisi dizisi Kırmızı Oda ses getiren transfer! Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Elif Aksu güzelliğiyle büyüleyecek! Kırmızı Oda bu cuma akşamı çiçeği burnunda bir konukla ekranlara gelecek! Yeni hikayede Şehrazat kişiliğini kim oynayacağı belirlendi!

Kırmızı Oda Şehrazat geliyor!

TV8 popüler dizisi Kırmızı Oda bu hafta yine dopdolu bir bölümle ekranlara geliyor! Kırmızı Oda dizisine Şehrazat geliyor! Kırmızı Oda Şehrazat kişiliğini hayat verecek yıldız isim belirlendi! Sevilen isim Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde!

Kırmızı Oda Elif Aksu katıldı!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Benal Tairi’nin oturduğu, kadrosunda bulunan Binnur Kaya ve Gülçin Kültür Şahin’in olduğu diziye Elif Aksu konuk olacak. Elif Aksu dizide Şehrazat kişiliğini hayat verecek. Bir dönem magazin hadiseleriyla gündemden düşmeyen Elif Aksu, Vahit’in eski sevgilisi Şehrazat karakteri ile seyirci karşısına geçiyor!

Elif Aksu kimdir?

Adını dünyaca ünlü yıldız Neymr ile duyuran, ardından Vinicius Junior ile birlikteliğini duyuran Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde bulunacak.

Türk asıllı Elif Aksu, Neymar ile de mesajlaşmıştı.

1992 doğumlu olan güzel oyuncu, Avusturyalı mankendir. 2017 senesinde İbiza’da İngiliz erkek arkadaşı kaza yaparak gündeme gelen Aksu, magazin en hareketli isimleri içinde yer alıyordu.

Viyana’da ve Londra’da çok popüler olan Aksu, Sakarya’nın Adapazarı beldesinde dünyaya geldi.  Elif Aksu sıkı bir Galatasaray taraftarı!

Elif Aksu hayranları 30 nisan 2021 cuma akşamı Kırmızı Oda dizisinde Şehrazat kişiliğiyle yıldız ismi görebilecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün