Diziler

Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu’nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse’de Başrol Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu’nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse’de Başrol Oldu, arayışı içine giren okurlarımız için Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu’nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse’de Başrol Oldu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu’nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse’de Başrol Oldu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu’nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse’de Başrol Oldu

Bu sene ekranları kaplayan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamaları yeni sezonda devam edecek. Gülseren Budayıcıoğlu dramlarına bir yenisi daha ekleniyor. Hem de başrolde Kıvanç Tatlıtuğ bulunacak.

TV8’de Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile başlayan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamaları ardından yine TV8’de Kırmızı Oda, TRT’de Masumlar Apartmanı, Kanal D’de Camdaki Kız ile sürdü. Sezonun en fazla konuşulan işlerinden olan bu listeye bir yenisi daha ekleniyor.

Dram sever Türk seyircisi son seneeler de tüm bol acıtasyonlu, mafyatik son haftalarda ise hatta üzerine “gerçek hayat hikayeleri” denilerek daha da etkileyici bir istismar hikayelerine reyting kazandırdı. Lakin yine aynı seyirciler tüm sezon boyunca bu işlere eleştiri getirdi ve ekranların böyle dizilerle kaplanmasını istemediklerini dile getirdi.

Ne yazık ki yine aynı seyirciler ekranlarada ki en özgün en iç açıcı işleri izlemedi. Hatta yaz sezonun gelmesi ile ekranlara dönenen romantik komedi dizilerini dahi izlemedi ve eleştirdi. Neyse ki yeni bir dram dizi daha geliyor. Hem de Gülseren Budayıcıoğlu imzalı.

OGM ANLAŞTI BİR DENİZ ALTI HİKAYESİ SONRASI KRAL KAYBEDERSE

Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden Kral Kaybederse OGM Medya imzası ile Star Tv için çekilmeye hazırlanıyor. Dizi bi hayli yakışıklı bir erkeğin etrafında dönen bir konuya odaklanırken, o yakışıklı erkek kim olacak sorusunun yanıtı da belirlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ rekor bir ücretle Kral Kaybederse dizisi ile ekranlara dönecek. OGM Pictures bu sezon Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamalarının bunun yanında Netflix için çektiği Atiye ve Bir Deniz Altı Hikayesi ile de adından söz ettirmeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Bir Deniz Altı Hikayesi’nde birlikte çalışan yapım, Star Tv’de ekranda yayınlanacak Kral Kaybederse dizisinde de kendisi ile birlikte çalışacağı bilgisine ulaşıldı.

Kral Kaybderse Konu Nedir?

Kenan bi hayli yakışıklı, narsist ve vurdumduymaz bir kişidir. Kenan’ın çocukluk travmaları onu bugünki kişiliğine çevirmiştir. Tüm kadınlar Kenan’ın etrafında pervanedir fakat Kenan bir anda egosunu paramparça bulur.. Bir uzmandan yardım almaya karar veren Kenan anlatıkça Kenan’ın yanlış davranışlarının altındaki nedenleri göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün