Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız (Tv8)

Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız (Tv8), Dizi haberleri kategorimizde Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız (Tv8) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız (Tv8) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız (Tv8)

TV8’in yeni sezonda ekranlara gelecek olan iddialı dizisi ”Küçük Bir Öykü”nün ismi değişti ve yeni ismi kamuoyuyla paylaşıldı, bunun bunun yanında Kızım dizisinin yayın tarihi de Tv8 de belirlendi! Kızım Dizisi Oyuncularına geçmeden önce dizinin geçmişi ile alakalı kısaca bilgiler sunmak istiyoruz..

Kızım Dizisi orjinali ‘My Fair Lady’ isimli Kore dizisinden ülkemize bir araya getirilen projenin başrollerinde Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Tugay Mercan gibi tanıdık bildik sempatik oyuncular yer alıyor. 8 yaşındaki bir çocuğun öyküsünü ekranlara taşıyacak dizinin ismi ”Kızım” olarak kesinleşti.

Kızım Dizisinin Yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yapıyor ve Tv8 ekranlarında ”Kızım dizisi” 19 Eylül Çarşamba akşamı 20.00’de yayın yaşamına ekranlara gelecek. Tv8 yeni sezonda Kızım Dizisi ile birlikte birde Ahmet Kural ve Tuvana Türkay ile komedi dizisi yapmaya ve hazırlamaya başladı. Kanal bi hayli renkli olacak yeni sezonda..

Tv8 Kızım Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız Tugay Mercan

Tv8 Kızım Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız Tugay Mercan

Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu – Buğra Gülsoy

22 Şubat 1982 Ankara’da doğan Ekranların yakışıklı ve karizmatik isimlerinden birisi de Buğra Gülsoy. Aşk Yeniden dizisinde Özge Özpirinççi ile büyük bir başarı elde eden ve ünlenen Buğra Gülsoy mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Buğra Gülsoy en son 8. Gün dizisinde karşımıza gelmişti. Son filmi ise Acı Tatlı Eksi çok yakında zamanda gösterime girecektir.

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu - Buğra Gülsoy

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu - Buğra Gülsoy

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu – Leyla Lydia Tuğutlu

29 Ekim 1989 tarihinde Almanyada Berlin de dünyaya gelmiş olan Leyla Lydia Tuğutlu Miss Turkey 2008 birincisi ve Türkiye güzeli olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Leyla Lydia Tuğutlu’nun dizi oyunculuğunda kendini göstermesi ise Karadayı dizisindeki Songül rolü ile olmuştur. Kiralık Aşkda İz, İntikamda Pelin karakteri ile dikkatleri iyice çeken Leyla Lydia Tuğutlu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde başrolde oynamıştır.

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu - Leyla Lydia Tugutlu

Kızım Dizisi Başrol Oyuncusu - Leyla Lydia Tugutlu

Kızım Dizisi Oyuncusu – Beren Gökyıldız

2008 senesinde İstanbul’da doğan Beren Gökyıldız 10 yaşındadır. Beren Gökyıldız Anne dizisinde bi hayli iyi bir oyunculuk çıkardığı için diğer dizilerden teklifler yağmıştır. Beren Gökyıldız geçtiğimiz senelerda Kocamın Ailesi dizisinde son kez da 2018 senesinde kısa süreli Bizim Hikayede Ayşe kişiliğini oynamış sempatik kız çocuğudur. Beren Gökyıldız Kızım dizisinde de en mühim karakterlerden birisi olacaktır.

Beren Gökyıldız Tv8 Kızım Dizisi Oyuncusu

Beren Gökyıldız Tv8 Kızım Dizisi Oyuncusu

Kızım Dizisi Oyuncusu – Tugay Mercan

Tugay Mercan Kızım dizisinde rol alacak, 1982 senesinde İstanbul’da doğan Tugay Mercan, Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümü mezunudur. Suskunlar dizisinde oynadığı karakterle herkes aracılığıyla bilinen bir oyunculuk sergilemiştir. Daha sonra ‘‘Asla Vazgeçmem” ve ‘Kayıp Şehir’ dizilerinde rol alan Tugay Mercan son dizisi Kızım ile Tv8 de yeni sezonda ekranda yayınlanacak.

tugay mercan Tv8 Kızım Dizisinde

tugay mercan Tv8 Kızım Dizisinde

İlk bölümün 19 Eylül’de Tv8 kanalında ekrana gelmesi beklenen ve başrollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Tugay Mercan ve Beren Gökyıldız’ın paylaşacağı “Küçük Bir Öykü” dizisinin adı “Kızım” olarak değişti. Kızım dizisi oyuncularını siz değerli okurlarımıza bu sayfada tanıtmaya çalıştık. Yeni oyuncular geldikçe yazmaya devam edeceğiz.

Öykünün Arkadaşı Mertcanın annesi betül kimdir

Öykünün okuldan arkadaşı ve ona matematik çalıştırdığı Arkadaşı Mertcan en iyi dostlarından birisi. Mertcanın annesi çok güzel bir bayan, Mertcanın annesi betül kimdirÖykünün Arkadaşı Mertcanın annesi betül kimdirÖykünün Arkadaşı Mertcanın annesi betül kimdir

 

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/nwt4h_rtvjo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız

Kızım Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker