Diziler

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?, Dizi haberleri kategorimizde Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Fragmanı Çıktı Mı?.. Show tv de yeni sezona değişik bir dizi ile giriş yapacak. Murat Şeker’in yeni projesi Klavye Delikanlıları yeni sezonda ekranlarda olacak.  Murat Şeker önceden Çakallarla Dans film serisinin yazar yapımcı ve yönetmenliğini yaptı.

Murat Şeker önceden bir de İzmir Çetesi isimli diziyi ekranlara sunmuştu. Klavye Delikanlıları dizisi macera komedi türünde bir dizi olarak yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi birlikte yazıyor. Murat Şeker hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstüne alacak.

Dizinin konusu internetten kafasını kaldırmayan internet gençliğinin ne kadar yanlış boyutlara gittiğini anlatan bir dizi olarak yayınlanacak. İnternet gençliğinin aldığı hali komedi diliyle anlatacak. Ve belki bu sürede çoğu gencin anne babanın düşüncelerini ekrana taşımış olacak bu dizi.

Klavye Delikanlıları dizisi oyuncuları ile ilgili net bilgiler geldikçe aşağı ekliyoruz. Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın gibi oyuncularla anlaşıldı. Bunun dışında Rasim Öztekin Hande Soral ve Alper Saldıranla görüşüldüğü bilinmekte. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle yazımızda sunacağız. Klavye Delikanlıları dizisinde sizce kimler oynamalı? Yoruma yazabilirsiniz.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu

Kaan Yıldırım: Klavye delikanlıları dizisinin başrolünde oynayacak olan oyuncu Kaan Yıldırım olarak kesinleşti. Bizde siz değerli okurlarımıza oyuncu ile ilgili kısa bilgiler verelim.. 24 aralık 1986 tarihinde İstanbulda doğan oyuncu Atölye Craft’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Kayıp, Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri gibi dizilerde başarı ile rol almıştır. Son dizisi Kalbim Yangın Yeri dizisinde başrolde yer almıştır. Kaan Yıldırım Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde karakterde ardından belli olacak.

Selen Seyven: 2 Nisan 1986 tarihinde Ankarada doğan güzel oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro merkezinde almıştır. Daha önceden Büyük Buluşma, Genco, Doludizgin Yıllar, Doktorlar, Kapalı Çarşı, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi ve O Hayat Benim gibi dizilerin kadrosunda bulunan yer almıştır. Sevilen güzel oyuncu Selen Seyven Klavye delikanlıları ile yeniden ekranda olacak. Selen Seyven Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde ilerde belli olacak.

Vildan Atasever: 26 Temmuz 1981 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul bahçelievler gürsoy kolejinde ve Lise eğitiminide Cihangir kolejinde tamamlamıştır. Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde: İlk oyunculuk yaşamına İki genç kız filminde handan kişiliği ile başlayan, güzel oyuncu ilerleyen senelerda reyting oranı yüksek dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Son dizisi Kanal D de ekrana gelen Yazın Öyküsüdür.. Vildan Atasever Klavye delikanlıları dizisinde hangi rolde karakterde ilerde yazacağız..

Yeni yayın zamanında Show TV’de seyirciyle bir araya gelecek olan “Klavye Delikanlıları” dizisinde usta oyuncular Rasim Öztekin ile Gül Onat’ın bunun yanında en son bir yıl önce “Kösem Sultan”da oynayan Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın rol alacak.

Ali Barkın, Gül Onat ve Rasim Öztekin Klavye Delikanlılarının diğer oyuncularıdır.. Klavye Delikanlıları ile ilgili detaylar gelecek.

Klavye Delikanlıları SEYRAN KİMDİR?

Murat Şeker’in yöneteceği Klavye Delikanlıları dizisinin çekimlerine İstanbul’da başlanacak. Klavye Delikanlıları İstanbulda farklı ilçelerde sahil ve yürüyüş güzergahlarında çekimler sürdürmekte. 3 Ekim salı günü ekranlara gelecek olan Klavye Delikanlıları dizisinde farklı mekanların bunun yanında farkli iç mekanlar da kullanılacak. Stüdyo home tarzı iç mekanlar için ofis modeli evler tercih edilmekte. Klavye Delikanlıları dizisi ile ilgili sizde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün