Diziler

Kod Adı Kulüp Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Kod Adı Kulüp Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?, arayışı içine giren okurlarımız için Kod Adı Kulüp Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kod Adı Kulüp Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kod Adı Kulüp Dizisi Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz ile birlikte O3 Medya’ın üstüne aldığıni, yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ile Seren Yüce’nin oturduğu ve konusunu ise Necati Şahin’in öncülüğünde Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer aracılığıyla yazıya döküldüğı Kod Adı: Kulüp dizisinden sevindiren bilgi geldi!

Başrollerini Barış Arduç ile Gökçe Bahadır’ın paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Selma Kelebek, Ruhi Sarı, Hazım Körmükçü ve Suzan Kardeş gibi başarılı isimlerin olduğu uzun süredir beklenen Kulüp dizisinin çekimlerinin tamamlandığı bilgisine ulaşıldı. Konusu ve kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin 1.sezon çekimleri tamamlanmasının ardından gözler dizinin yayın tarihine çevrildi. Peki heyecanla beklenen dizi ne zaman yayına girecek?

Kod Adı: Kulüp Konusu!

Barış Arduç çok değişik bir karakter olan “Taksici İsmet” rolü ile seyirci karşısına çıkıyor. Gökçe Bahadır ise eski bir hükümlü olan Matilda’ya can veriyor. Matilda’nın Raşel adında bir kızı bulunmaktadır. Lakin Raşel’in annesinden haberi bile yoktur.

Matilda hapisten çıktıktan sonra bir gece kulübünde çalışmaya başlayarak geçimini sağlamaktadır. Raşel’i bulan Matilda’nın tek amacı ise kızı ile yeni bir hayat kurmaktır. Kulübün düzenli müşterisi olan İsmet Raşel’i görür görmez çok beğenir. Bu durumu fark eden Matilda ise kızını İsmet’ten korumaya çalışmaktadır. Matilda kızını koruyabilecek mi? 

Dizinin yayın tarihi halen açıklanmadı. Lakin yazın Netflix ekranlarında olması amaçlanıyor. Diziye dair detaylar belli bi hayli paylaşmayı devam edeğiz..

 

Yayınlanma Zamanı: 29 Nisan 2021, 22:05

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün