Kötü Haber Öğrenildi! Sen Çal Kapımı Final Tarihi Belirlendi! Başlar Başlamaz Bitecek!

Kötü Haber Öğrenildi! Sen Çal Kapımı Final Tarihi Belirlendi! Başlar Başlamaz Bitecek!, arayışı içine giren okurlarımız için Kötü Haber Öğrenildi! Sen Çal Kapımı Final Tarihi Belirlendi! Başlar Başlamaz Bitecek! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kötü Haber Öğrenildi! Sen Çal Kapımı Final Tarihi Belirlendi! Başlar Başlamaz Bitecek! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kötü Haber Öğrenildi! Sen Çal Kapımı Final Tarihi Belirlendi! Başlar Başlamaz Bitecek!

Fox’un bi hayli beğeni alan dizisi Sen Çal Kapımı sezon finali bölümü dün akşam 22.45’te ekranlara geldi. Geçen hafta yayınlanmayan dizi adeta final yapıyoruz dedi. Dün ekranlara gelen Sen Çal Kapımı sezon finali bi hayli keyifli olmasına rağmen hikayedeki kopukluklar göze çarptı. Lakin dizideki eğenceli sahneler ve şakaler yine dram ve klasik komedi sever Türk televizyonlarında zorlama tabuları kırmayı başardı. Dün diziyi seyredenler yine adeta yabancı bir romantik komedi dizisi izliyor hissini kapatıldı. Tabi ki dizinin son bölümü beklenildiği gibi beğenilmedi.

Lakin ne yazık ki Sen Çal Kapımı dizisi için de final geldi çattı. Türk televziyonlarındaki reyting kıyımı sürdürmekte. Son senelerdeki özellikle reyting listesinde zirve alan ve final yaptırılan dizilere bakıldığında açıkça gözler önüne serilen kaliteli iş kıyımı var. Bu sene ekranların belikde en kalieteli işi olan Hekimoğlu dizisinin final haberi de gündem yaratmıştı. 

Fox’da bu sene Sen Çal Kapımı dizisiyle iyi bir başlangıç yapmış hatta yurt dışı sosyal platformsında da büyük başarı yakalamıştı. Lakin dizi son haftalardaki reyting düşüşüne daha fazla dayanamadı.Kanal her ne kadar arkasında dursa da Sen Çal Kapımı dizisinin de sonu Kanal D romantik komedileri gibi üzeri çizilerek bitti. Tıpkı Afili Aşk dizisi gibi Sen Çal Kapımı’da bire bir aynı kaderi paylaşımı yaptı. 

Sezon final bölümü önce geçtiğimiz hafta yayından kaldırılmış olan dizi ardındanda bu hafta kendi yayın saati dışında saat 22.45’te verildi. Sen Çal Kapımı son bölümünde görülen o ki oyuncular diziyi çekerken bi hayli eğlenmiş ve birden fazla şey doğaçlama yapılmış. Tabi dizi ekibi de final tarihini bildiği için son bölümde epey eğlenmiş olacak. Çünkü Fox dizini fişini çekti. 

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU!

Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Evrim Doğan, Sarp Bozkurt, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümilcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak’ın başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı finali belirlendi.

Yeni bir romantik komedi dizisine hazırlanan kanal Sen Çal Kapımı dizisini Haziran ayında yeniden çekecek. Lakin dizi yalnızca 1ay yayınlacak. Yani 4 bölüm sonra dizi final yapacak.  

Yayınlanma Zamanı: 18 Nisan 2021, 16:40

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker