Bilgi

Kredi Çekmeyi Düşünen Vatandaşların Dikkatine! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını Güncelledi

Kredi Çekmeyi Düşünen Vatandaşların Dikkatine! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını Güncelledi, arayışı içine giren okurlarımız için Kredi Çekmeyi Düşünen Vatandaşların Dikkatine! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını Güncelledi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kredi Çekmeyi Düşünen Vatandaşların Dikkatine! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını Güncelledi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kredi Çekmeyi Düşünen Vatandaşların Dikkatine! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını Güncelledi

İşte Ziraat Bankası’ndan veya kamu bankalarından birinden kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımız güncel faiz oranları haberimizin detay kısmında.

Pandemi sebebiyle vatandaşlarımız konut, ihtiyaç ve taşıt başta olmak üzere bankalara olan kredi istekleri bi hayli hızlıca arttı. Vatandaşlar artık finansman desteği için ilk önce bankaları tercih ediyor. Bankaların faiz oranları ise bir süredir bi hayli yüksek. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın sıkılaştırma politikası sürdükçe de faiz oranların yükselmeye sürdürmekte. Finansman desteği için bankalara başvuran vatandaşlar da ne yapacaklarını bilemiyor. Daha düşük faiz oranları için kampanyanlar ve fırsatları takip ediyorlar. Ya da hem vatandaşlar daha düşük faiz oranı sundukları ve güvenilir oldukları için kamu bankalarına yöneliyorlar. Kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası da vatandaşlarımız için faiz oranlarını güncellediğini açıkladı. Banka hem taşıt ve konut hem de ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yeniliğe gitti. İşte bankanın güncel faiz oranları haberimizin detay kısmında.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Kira fiyat aralıkları artıkça vatandaşlarımız krediyle de olsa konut almayı daha çok tercih eder oldu. Lakin yalnızca kira fiyat aralıkları yükselmiyor bunun yanı sıra konut fiyat aralıkları da artıyor. Enflasyon ve dolar kurundaki artışın bunun yanında inşaat maliyetlerinin de çoğalmasıylabirlikte konutların fiyat aralıkları da bi hayli hızlı biçimde artmaya sürdürmekte. Bu nedenle vatandaşlarımız finansman desteğine eksisinden daha çok ihtiyaç duyuyor. Uygun faiz oranlarından birini sunan banka ise Ziraat Bankası. Kamu bankası vatandaşlarımıza konut kredisi 120 ay vade oranının bunun yanında esnek ödeme olanakları da veriyor. Aynı zamanda banka emekli, çalışanlar ve maaş müşterileri için uygun faiz oranları sunuyor.

Eğer çalışansanız bankanın size vereceği aylık faiz oranı %1,37. Banka bunun yanı sıra maaşını kendi bünyesinden alan emekli vatandaşlara ve maaş müşterisi olan vatandaşlarına da aylık %1,37 oranında konut kredisi faiz oranı sunuyor. Eğer banka müşterisi değil ve söz ettiğimiz gruplardan hiçbirine girmiyorsanız o zaman finansman desteği karşısında aylık bankanın size sunacağı faiz oranı %1,39 olacak.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Salgın zamanında vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçları bi hayli arttı. Artan giderlerini karşılayamayan vatandaşlar da çareyi yine finansman desteklerinde buldu. Ziraat bankası ise yine piyasadaki en düşük tüketici kredisini sunan bankalarından biri. Müşterilerine banka %1,51 faiz oranından kredi vermekte. Eğer çalışan veya maaşını bankadan alan bir emekliyseniz de yine yararlanacağınız faiz oranı aylık %1,51 olacak. Lakin bu grubun dışındakiler içinse bankanın sunduğu aylık ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,58.

Ayrıca Ziraat Bankası bir kampanyasına da sürdürmekte. Ev eşyası, alışveriş, tatil gibi nedenlerden alacağınız kredileriniz için banka size özel faiz oranları sunuyor. Aylık %1,54 faiz oranından tüketici ürün kredisi alabilir ve bankanın anlaşmalı olduğu işletmelerden fazla daha uygun fiyatlarla gereksinimlerinizı karşılayabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlarımız tekrardan araç alımına yöneldi. Kamu bankası da taşıt kredisi faiz oranlarını buna göre düzenledi. Banka taşıt kredisi kampanyası içerisinde müşterilere ise iki farklı seçenek sunuyor.

Kaskolu taşıt kredilerinde banka aracılığıyla sunulan aylık faiz oranı %1,54. Kaskosuz taşıt kredilerinde ise vatandaşlar aylık %1,56 faiz oranlarından yararlanıyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün