Diziler

Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu

Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu, Dizi haberleri kategorimizde Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu

Küçük Bir Hikaye Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu… Yeni sezonda Tv8 de yayına girmesi hedeflenen Küçük Bir Hikaye dizisi ile alakalı detaylar belli olmaya başladı. Küçük Bir Hikaye dizisi başrol oyuncuları netleşti.

Orijinal adı My Fair Lady olan Kore dizisi Türkiye de Küçük Bir Hikaye olarak devam edecek. Küçük Bir Hikaye dizisi olarak uyarlanacak dizi için çalışmalar sürüyor. Küçük Bir Hikaye dizisi konusu şöyle; 8 yaşındaki bir çocuğun hikayesi.

Küçük Bir Hikaye dizisinin oyuncuları olarakta 8 yaşında ufak kızı Beren Gökyıldız’ın oynaması düşünülmüş. Oyuncu ile anlaşma sağlanmış. Küçük Bir Hikaye dizisinin diğer başrol oyuncuları olarak Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile görüşmeler sürüyor. Üç isimle de anlaşma sağlandığı takdirde başrol oyuncuları kesinleşmiş olacaktır.

Küçük Bir Hikaye dizisinin başrol oyuncusu olacak olan Beren Gökyıldız Kimdir?

2009 senesinde İstanbulda doğan Beren Gökyıldız ilkokula sürdürmektedir. Daha önce oynadığı her rolün hakkını veren ufak oyuncu çok başarılıdır. Beren Gökyıldız’ın önceden yer aldığı diziler ve programlar; Kocamın Ailesi, Anne ve Güldüy Güldüy Show Çocuk

Küçük Bir Hikaye dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

1982 Ankara Doğumlu olan yakışıklı oyuncu Kıbrıs’ta olduğu süre içinde tiyatrolarda rol almıştır. Buğra Gülsoy’un yer aldığı diziler şu biçimde; Hepimiz Birimiz İçin, Unutulmaz, Fatmagülün Suçu ne, Kuzey Güney, Eski Hikaye, Bana Artık Hicran De, Aşk Yeniden, 8. Gün, The Protector…

Küçük Bir Hikaye Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu 1989 Berlin doğumludur. Leyla Lydia Miss Turkey 2008 de birinci oldu. Tacını da Paris Hilton taktı. İlk olarak Es Es dizisinde rol aldı. Ardından Karadayı dizisinde Songül oldu, Kiralık Aşk, Deli Bal, Tatlı İntikam, Bu şehir Arkandan Gelecek.

“My Fair Lady” adlı Kore yapımından tv8 için bir araya getirilen “Küçük Bir Hikaye” dizisinin başrolleri için Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’yla görüşülüyor. İzleyici diyor ki: Buğra abiyi özledik ekranlarda görmeye aşk yeniden dizisinden beri..
Küçük Bir Hikaye Dizisi oyuncu kadrosu
Küçük Bir Hikaye Dizisi oyuncu kadrosuKüçük Bir Hikaye Dizisi oyuncu kadrosu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün