Diziler

Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Ne Zaman Başlayacak

Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Ne Zaman Başlayacak

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Ne Zaman Başlayacak, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Ne Zaman Başlayacak ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Çok kısa bir süre sonra Netflix de başlaması beklenen dizi Netflix kullanıcılarını büyük bir merak kaplamış durumda. Dizide ise ekranların bi hayli beğeni alan yüzlerinde olan Gökçe Bahadır ve Barış Arduç bulunacak. Yaklaşık 8-10 bölüm yayına girecek olan dizinin yapımcılığını ise O3 medya üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan oturacak. Kulüp dizisinin kadrosunda bulunan Salih Bademci ve Fırat Tanış gibi usta isimler de bulunacak.Kulüp Dizisi Oyuncuları Kimler

Kulüp Dizisi Oyuncuları Kimler?

Gökçe Bahadır, usta oyunculuğu ile Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü ve Ufak Tefek Cinayetler gibi ekranların en fazla bi hayli beğeni alan ve en fazla izlenen dizilerinde yer almış başarılı bir isimdir. Yer aldığı dizilerin genelinde ön planda bulunan oyuncumuz Kulüp dizisinde ise Barış Arduç ile partner olacaktır. Her iki isim de yer almış olduğu projeler ile çok ses getirdiği için bu dizide de ikilinin bi hayli başarılı bulunacağı kanısına varılmaktadır. Kulüp isimli dizinin de seyirciler aracılığıyla çok sevileceği ve herkesi kendine hayran bıraktıracağı kanısına varılmaktadır.Kulüp Dizisinin Karakterleri

Dizide baş rol oyuncuları belli olurken Barış Arduç ve Gökçe Bahadır ikilisi birbirine eşlik edecek. Dizinin baş rolünde bulunacak olan oyuncularımız belli olmuşken ikili bu proje ile adından çok fazla söz ettirecek.  Bu yazımızda ise Kulüp dizisinin başrol oyuncuları dışında kulüp dizisinin yan rollerinde kim oynuyor Kulüp dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili siz değerli okurlarımıza daha kapsamlı bir şekilde biçimde bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca Kulüp dizisinin yapımcısı kim hangi kanalda başlayacak yönetmeni senaristi ve aklınıza gelen tüm soruların bunun yanında Kulüp dizisine ait tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımız için sayfamızda sunacağız.Yeni Netflix Dizisi Kulüp

Kulüp Dizisinin Karakterleri

Kulüp isimli dizinin baş rol oyuncuları belli olmuşken yan karakterler de bir bir belli olmaya devam ediyor. Dizinin baş rolleri içinde Barış Arduç ve Gökçe Bahadır yer alırken ön planda bulunan karakterlerden diğerleri ise Fırat Tanış ve Salih Bademci oldu. Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerin ayrıntı kısmını sizlerle sayfamızda sunacağız.

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır Kulüp Dizisi Oyuncuları KadrosundaGüzel oyuncumuz Gökçe Bahadır, kulüp dizisinde başrolde oynayacak. 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş başarılı bir oyuncumuzdur. İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Dizi, film ve sinema oyunculuğunun yanında birden fazla sunuculuk deneyimi de olmuştur. Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın ve Ufak Tefek Cinayetler gibi birden fazla dizi ile ekranların bi hayli beğeni alan ve aranan yüzü haline gelmiştir.

Barış Arduç

Barış Arduç Kulüp Dizisi Oyuncuları KadrosundaBarış Arduç, 9 Ekim 1987 senesinde İsviçre’de doğmuştur. Kulüp dizisinde başrolde oynayacak olan Barış Arduç Gupse Özay ile evlidir. Türk dizi ve sinema oyuncuları içinde bulunmaktadır.  İlk oyunculuk deneyimini Dinle Sevgili, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi gibi dizilerde ufak roller ile yaşamıştır. Asıl ismini açıkladığu projesi ise Kiralık Aşk dizisi Ömer İplikçi kişiliği olmuştur. Pek çok markanın da reklam yüzü olmuşluğu mevcuttur.

Salih Bademci

Salih Bademci Kulüp Dizisi Oyuncuları KadrosundaSalih Bademci, 15 Ağustos 1984’de İzmir’de doğmuştur. Lise eğitimini Bornova Anadolu lisesinde tamamlamış, üniversite eğitimini ise  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Pek çok dizi ve sinema filminde yer almıştır. Kiralık Aşk ve İstanbullu Gelin dizilerinde baş rol oyuncusu olarak yer alırken Zeytin Tepesi, Ulan İstanbul ve Öyle Bir Geçer Zamanki isimli dizilerde de yardımcı karakter olarak yer almıştır. Salih Bademci Kırmızı oda dizisinin ardından Kulüp dizisinde yardımcı erkek başrolünde oynayacak.

Fırat Tanış

Fırat Tanış Kulüp Dizisi Oyuncuları KadrosundaTam ismi Nuri Fırat Tanış’tır. 5 Mayıs 1975 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk yanında müzisyenlik de yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Lise senelerından ibu yana tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. 2001 senesinden ibu yana ise dizi ve sinema oyunculuğu yapmıştır. Kulüp dizisinde mühim bir rol oynayan Fırat Tanış bakalım hangi kişiliği canlandıracak.

Asude Selma Kelebek- Raşel

asude selma kelebek kulup dizisinde

Asude Selma Kelebek Kulüp dizisinde Raşel rolünü canlandırıyor. Kulüp dizisinde rol alacak olan Asude Selma Kelebek kimdir? Asude Selma Kelebek 1999 doğumludur. İstanbul Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosundaki sahne çalışmalarına katıldı. Şimdi de Kod Adı Kulüp dizisinde rol alacak. Asude Selma Kelebek instagram hesabı https://www.instagram.com/asudekalebek/

Metin Akdülger- Kulüp Patronu Orhan

metin akdulger kulup dizisinde rol alacak

Menajerimi Ara dizisine katılan Metin Akdülger kimdir? Metin Akdülger Kulüp dizisinde Orhan rolünü canlandıracak. Metin Akdülger 1988 Bursa doğumludur. Craft Tiyatro’da eğitim aldı. Medcezir dizisindeki rolü ile ünlü oldu. Analar Anneler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Atiye dizi filmlerinde rol aldı.

Kulüp Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Ocak ayında çekimlerine start verilmesi beklenmekte olan Kulüp dizisi bir Netflix dizisi olacak. Baş rollerinde ise Gökçe Bahadır ve Barış Arduç bulunacak. Gökçe Bahadır ilk ve mühim başarısını Hayat Bilgisi dizisi ile kazanırken, Barış Arduç ise isini Kiralık Aşk dizisi ile birden fazla insana duyurmuştur. Dizide gelişen olaylar 1995 senelerında bir gece kulübünde geçecek. Cezaevine girmiş olan Matilda, hapisten çıktığında Raşel isimli bir kızı olduğunu öğrenecek ve kızını tüm kötülüklerden korumaya çalışacak. Dizide bahsi geçen Kulüp müşteriler için çok keyifli bir yer gibi gözükse de kulüp çalışanları için durum tam tersi olacak. Dizinin konusunu Necati Şahin kaleme alırken, yapımcılığını da O3 medya üstüne alacak.Kulüp Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Bu yazımızda Kulüp dizisi ile alakalı bütün ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza yazmaya devam edeceğiz. Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini belli bi hayli sayfamızda siz değerli okurlarımıza sunacağız. Kulüp dizisinde kimler yer alıyor Kulüp dizisi ne zaman başlıyor gibi merak edilen soruların  ve Kulüp dizisi nerede çekiliyor Kulüp dizisinin çekim yerleri neresi gibi merak edilen ve akıllara takılan tüm sorulara da yanıt bulup ayrıntı kısmıyla  sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.2020 senesinde başlayacak olan diziler konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün