Diziler

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda, Dizi haberleri kategorimizde Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu, Hangi Kanalda

2019-2020 dizilerine bir yenisi daha eklendi Kurşun dizisi oyuncuları kimdir? Kurşun Orhan Kimdir? Kurşun Dizisi, Oyuncu kadrosu listesini yayınlayarak sezondaki iddiasını gösterdi. Kurşun dizisinin konusu nedir? Yeni bölümlerini izlemek için tv başında olamadığınız günler için Kurşun tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor ? Kurşun hangi kanalda yayınlanıyor ? Tüm soruların yanıtları konumuzun ayrıntı kısmında.

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu Hangi Kanalda Engin Altan Düzyatan

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimdir Listesi ve Konusu Hangi Kanalda Engin Altan Düzyatan

 

Kurşun Dizisinin Konusu Nedir? Savcı Orhan Kurşun ‘un Hayatı

1970 senelerın ünlü Savcısı Marlon Kemal (Kemal Şimşek) ‘in yaşamından uyarlanması beklenen Kurşun Dizisinde Savcı Marlon Kemal ‘in adı Savcı Orhan Kurşun olarak değiştirilecek. Senaryoda ise ünlü savcının hayat hikayesine çok ta bağlı kalınmayarak seyirciyi ekrana bağlayacak değişiklikler yapılması bekleniyor. Kurşun dizisinden ilk haberler gelmeye başladığında başrol oyuncusunun İlker Kaleli olması bekleniyordu ve dizihaberi.tv olarak o günkü güncel bilgilerle aşağıdaki haberimizi yapmıştık. Bu haberde Savcı Marlon Orhan ‘ın hayat öyküsünü bulacaksınızdır. Geçen zamanda yapımcı firma Orhan Kurşun rolüne karakter koyacak bir oyuncu arayışında son 5 yılda Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi rolüne koyduğu karakter ile oyunculukta level atlayan Engin Altan DÜZYATAN ‘da karar kıldı.

Savcı Kemal Şimşek Kimdir

Savcı Kemal Şimşek Kimdir

Savcı Marlon Orhan ‘ın sert, kavgacı ve gece yaşamına düşkün olduğu bilinmekte. Orhan Kurşun kişiliğinin de sert bir kişiliğe bürünebilen, kavgadan kaçmayan, dövüşmeyi bilen, mafya ile ikili ilişkileri yaşayıp büyüdüğü semtten dolayı yüksek miktarda olan bir yapıda olması bekleniyor. Bu noktada Engin Altan Düzyatan bu role biçilmiş kaftan gibi duruyor. Ünlü oyuncu gerektiğinde sert, gerektiğinde adil olma rollerini başarıyla oynayabiliyor. Kapalı kapılar ardında kulislerden gelen fısıltılar sağlam bir dönem dizisi olması beklenen Kurşun’un, polisiye-mafya-aksiyon üçgeninde seyircisine keyifli bir zaman vadedeceğini dile getiriyor. Bilave edip göreceğiz.

Kurşun Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Kurşun dizisinin cast çalışmalarına hız verilir iken yayına girecek kanalı da belirlendi. 2019 yılına bi hayli hızlı başlayan 2020 kış sezonu için kadrosuna bir yeni dizi daha ekleyen Fox TV Kurşun dizisi için masaya oturdu. İki tarafın karşılıklı imza attıkları Kurşun dizisi hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna Fox Tv’nin el kaldırdığını gördük. Yeni sezonda Fox TV’nin geç başlayan fakat iyi reyting alan dizileri içinde bulunacağından şüphemiz yok.

kurşun dizisi yapımcısı most production Engin Altan Düzyatan Yeni dizisi

kurşun dizisi yapımcısı most production Engin Altan Düzyatan Yeni dizisi

 

Kurşun Dizisi Oyuncuları Gerçek Adları ve Dizi Karakterleri Nedir?

Kurşun dizisinin başkarakterininde Savcı Orhan’ı TRT1’in Diriliş Ertuğrul’u Engin Altan Düzyatan oynuyor. Dizinin diğer oyuncuları şu biçimde;

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu:

*Rolünü öğrenmek istediğiniz ünlüye gitmek için isimlere tıklayınız!

 • Engin Altan DÜZYATAN
 • Burçin Terzioğlu
 • Berrak Tüzünataç
 • Sarp Akkaya
 • Engin Şenkan
 • Kürşat Alnıaçık
 • Seda Akman
 • Bora Akkaş
 • Begüm Akkaya
 • Gülizar Irmak
 • Şebnem Dilligil
 • Cem Kurtoğlu

Oyuncu kadrosu belirlendikçe bu sayfada bulacaksınız!..

Kurşun Dizisi Fox TV

Kurşun Dizisi Fox TV

 

Kurşun Savcı Orhan Kimdir? (Engin Altan Düzyatan)

Most Production’un Fox Tv için hazırladığı Kurşun dizisindeki Savcı Orhan Kurşun kimdir ? Kendisini en iyi TRT1’de yayına giren Diriliş Ertuğrul dizisinden aklımıza gelen usta sunucu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi Savcı Orhan rolü oldu. Engin Altan Düzyatan’ın 2019-2020 yeni dizisi Kurşun için Ertuğrul dizisinin TRT1 ekranlarında tamamlanması gerekiyor. Bundan dolayı şuan için hedeflenen tarih kasım ayının ilk iki haftası olarak görülüyor.

Kurşun Savcı Orhan Kimdir - Engin Altan Düzyatan

Kurşun Savcı Orhan Kimdir - Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 doğumludur. 185 cm boyundaki ünlü oyuncu 2014 senesinde Neslişah Alkoçlar ile evlenmiştir. İzmir’li olan yakışıklı oyuncunun dünya tatlısı Emir Aras Düzyatan adında 3 yaşında bir oğlu mevcuttur. 2001 senesinde konuk oyuncu olarak başladığı Yeditepe İstanbul dizisinden sonra Bizim Otel dizisinde aktif rolü kendi adı ile almıştır. Reyting almış önceden yer aldığı diziler içinde başlıca şunlar mevcuttur; 2002 senesinde Koçum Beim dizisinde Orçun adı ile oynadı. 2003 senesinde Hürrem Sultan dizisinde Yıldırım Beyazıt olarak kendisini izledik. 2003 senesinde gençlik dizisi Kampüsistan’da Levent kişiliği ile gönülleri feth etmeyi başardı. 2004 Yılında Sil Baştan dizisi içinde Cihan rolünü üstlendi. 2008 senesinde reklamlarının her yerde yayına girdiği Dantel dizisinde Emre kişiliğini oynadı fakat dizi düşük reyting alınca yayından kaldırıldı. Patlama yaptığı Cesaretin Var Mı Aşka dizisin Özge Özpirinçci ile oynadı. Tamer adı ile Türkiye’de onu tanımayan kalmadı. 2009 senesinde Kapalıçarşı dizisinde Fırat rolü ile oynadı. 2009 senesinde Doktor Serdar Bulut karakterindeydi. 2004 senesinde Çırağan Baskını ve Cinayet projelerinde yer alarak fırtınalar estiren dizisi Diriliş Ertuğrul’a başladı. 5 Yıl sonra biten projesine ara vermeden bir yenisi ile yanıt verdi. Kurşun dizisinde Savcı Orhan kimdir diye merak edenlere sevindiren haberi kendi twitter hesabından paylaşarak verdi.

Leyla Devrim Kimdir? (Burçin Terzioğlu)

Leyla Devrim

Leyla Devrim

Kurşun dizisinde Leyla‘yı güzel oyuncu Burçin Terzioğlu hayat verecek. 9 Mart 1980 doğumlu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Küçük yaşlardan beri oyuncu olmak isteyen güzel oyuncu 5 yaşında Çıplak Vatandaş ve Patron Duymasın gibi dizilerde ufak roller almaya başladı. 2008 senesinde dizi setinde tanıştığı ünlü aktör Murat Yıldırım ile evlendi. Evlilikleri 2014 yılına kadar sürdü. Daha sorna İlker Kaleli ile 3,5 yıl aşk yaşadı.

Berrak Tüzünataç

Sarp Akkaya

Engin Şenkan

Kürşat Alnıaçık

Seda Akman

Bora Akkaş

Tomris Kimdir? (Begüm Akkaya)

Kurşun Tomris Kimdir

Kurşun Tomris Kimdir

Kurşun dizisinde Tomris’i oynayacak olan oyuncu Begüm Akkaya 8 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü mezunudur. İlk dizi deneyimi “Beşinci Boyut” tur. Altın Koza, Sadri Alışık, Uçan Koza gibi mühim ödüllere sahip bir oyuncudur.

Gülizar Irmak

Şebnem Dilligil

Cem Kurtoğlu

Kurşun Dizisi için Cast Teklifi giden Oyuncular

Cansu Dere

Leyla kişiliği ilk kez Cansu Dere’ye gitti. İlk başta teklifi kabul ettiği bilgileri medyaya düşsede daha ardından Cansu Dere’nin teklifi kabul etmediği yaşandı.

Kurşun Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

Kurşun dizisinin yeni bölüm gününü kaçırdı iseniz hiç üzülmeyin. Gelişen teknoloji ile Kurşun dizi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor diye haftalık bültenlerde kaybolmanıza yaşamınızdan zaman ayırmanıza gerek yoktur. Siz zamanı diziye ne zaman ayırmak isteğe göre Kurşun tekrarı o gün yayınlanıyor. İnternete bağlanarak Fox Tv’nin resmi internet sitesini açabilir Kurşun dizi tekrar bölümlerinden istediğinizi size uyan zamanda izleyebilirsiniz. Hatta belirli bir dakikasından sonra kalanını yine kaldığınız yerden devam edecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Kaçırdığınız bölümler için gün saat bekleme devri bitti. Yine de merak edenler için altını çizelim Kurşun dizisinin ilk bölüm tekrarı ilk bölümün ardından Fox Tv’de verilecek.

Kurşun Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Saat Kaçta ? Yapımcısı ve Yönetmeni Kim ?

Kurşun Dizisinde Çalan Müzükler-Şarkılar

Kurşun dizisinde çalan şarkılar için ap ayrı bir çalışma yapan Most Production bunun bunun yanında diziye özel besteler de yaptığını dile getirdi. Zaman zaman çaldığı türküler ile bizleri hüzünlendirir iken şahlandıran şarkıları ile de mest etmeyi başardı. Fox Tv’nin yüksek reyting alan dizisinin baş rolünde Savcı Orhan’ı kim oynuyor ?

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu