Diziler

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ?

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ?, Dizi haberleri kategorimizde Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ?

Necati Şaşmaz’ın senelerdır süren ve Türkiye’deki en büyük reyting oranlarına ulaşmış rekor kırmış dizisi Kurtlar Vadisi Kaos konusu nedir merak ediliyor. 2019-2020 Kurtlar Vadisi yayına girecek mı diye merak ederken ilk haber yüreklerimize su serpti. Çok muhteşem bir senaryo ile Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayına girecek kulis bilgileri nedir siz değerli okurlarımıza aktaralım.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? Hangi Oyuncular Oynayacak ?

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? 2019-2020

Bu güne kadar Türkiye’nin siyasi hadiselerinı üstü kapalı olarak anlatmayı başaran Osman Sınav ile sevdiğimiz Kurtlar Vadisi macerası yeni sezonda da devam edecek. Kurtlar Vadisi Nöbet ile aradıklarını bulamayan Pana Film’in sahibi Necati Şaşmaz yeni projeye hazırlanıyor. Senaryosunun yazıldığı Kurtlar Vadisi tekrar yayınlanmaya başlanacak. Dizinin konusu ise gündemden belirlenecek. İlk bölümlerde Türkiye – ABD – Rusya içindeki gerginlik yaratan savaş ekipmanları olacak. Bunun bunun yanında İngiliz’lerin Türk Lira’sı üzerinde yaptığı manipülatif oyunlar da ele alınacaklar içinde. Bunun bunun yanında ülkemizin doğu bölümünde verdiğimiz savaş PKK-PYG-YPK gibi terör örgütlerine karşı duruş sergilenecek.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ? 2019-2020

Kurtlar Vadisi Kaos’un konuları içinde ülkemizdeki mülteciler de olacak. Kesin olmamak ile birlikte 1 senedir gündemde olan Af konusu da üstü kapalı olarak ele alınması ihtimaller içinde. Şuan için senaryonun çok bi hayli hızlı yazıldığını fakat içeriğinin ne bulunacağına dair kulis bilgisi dışında resmi açıklama yapılmadığını siz değerli okurlarımıza bildirmek istiyoruz. Lakin Memati Baş ve Abdülhey’in diziden ayrılması ile son darbeyi alan dizi artık kahramanlıkları ile de inandırıcı gelmemeye başladı.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor

Kurtlar Vadisi dediğinizde benim aklıma ilk zamanlarda yayına giren konseyin toplandığı baronların olduğu Laz Ziya’nın Süleyman Çakır’ın oynadığı bölümler geliyor. Türkiye’de nefeslerin tutulduğu trafiğin iftar saati gibi boşaldığı perşembe akşamlarını hatırlıyorum. Kahvelerin toplanarak çıt çıkartmadan dizi izlediği o zamanlar. Osman Sınav’ın diziden ayrılması ile eski reytinglerini toplamayı başaramayan Kurtlar Vadisi yeni sezonda Kaos ile tekrar ekranlarda olacak.

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Oyuncular Oynayacak ?

Son filmi olan Darbe ile de istediğini yakalayamayan Kurtlar Vadisi’nde oynayacak yeni oyuncular ile görüşmeler sürdürmekte. Gelen kulis bilgilerine göre kesin olmasa da Necati Şaşmaz’ın, Oktay Kaynarca ile tekrar görüşmelere başladığını öğrendik. Bunun bunun yanında eski kadroyu geri toplamak istediğini Abdülhey ve Memati ile de görüşme sağladığını bilinmekte. Yeni dizinin çekimlerine başlamadan önce ölmüş oyuncular ile görüşmesi akıllarda acaba sorusunu uyandırdı. 8 Nisan 2005 senesinde ölmüş Süleyman Çakır tekrardan Kurtlar Vadisi’nde oynayacak mı? Oyuncu listesi bilgisi verildiğında konumuz altından kadroyu sunacağız.

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Oyuncular Oynayacak ?

Kurtlar Vadisi Kaos Bölüm Başı Maliyeti Nedir ?

Yerli dizilerde ilk helikopteri havada vurarak azaltan ve bunu dizi çekimi için yapan proje olması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bölüm başı maliyeti bu sene rekor kıracak. Bu güne kadar harcanmış paraların hepsinden daha çok para harcanarak çekilecek Kaos dizisi için şuan bütçe tam netleşmedi. Dizi içerisine sponsor arayan Necati Şaşmaz özellikle ilk bölümlerde gelirin tamamını bölümlere harcayarak reyting toplamaya çalışacak. Son zamanlardaki projelerinde zarar etmesi nedeni ile bu sefer yoğurdu üfleyerek yiyecek namı değer Polat Alemdar’a 2019-2020 sezonu için başarılar diliyoruz. Umarız ilk çıkan Kurtlar Vadisi tadında bir dizi izleriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden bize yeni proje ile ilgili düşündüklerinizi iletiniz. Kim bilir belki de senaryoya yön veren siz olursunuz ?

Kurtlar Vadisi Kaos Bölüm Başı Maliyeti Nedir ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu