Fragmanlar

Kuruluş Osman 47.Bölüm Fragmanı izle

Kuruluş Osman 47.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kuruluş Osman bu hafta yayına girecek mı?

Kuruluş Osman 47.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kuruluş Osman dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Peşinde olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey’i esir alan Targun; Kayı Obası’ndan kaçmayı başarır. Nikola’nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey’le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun’un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturur. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son kuvvetiyle direnmektedir.

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola’nın planlarını değiştirmesine neden olacaktır.

MALHUN HATUN PLANLARI ALT ÜST EDİYOR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu