Diziler

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir? Uğur Pektaş

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir? Uğur Pektaş, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir? Uğur Pektaş, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir? Uğur Pektaş ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir? Uğur Pektaş

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kuruluş Osman dizisinde yeni katılan Akça Koca kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisi 2. sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle çarşamba gününün en fazla izlenen dizisi olmaya devam ediyordir. Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğindedir. Geniş seyirci kitlesine sahip olan Kuruluş Osman dizisinin sevenleri de, Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Akça Koca kişiliğini merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Akça Koca kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Kuruluş Osman dizisi Akça Koca kimdir? Kuruluş Osman dizisi Akça Koca kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Akça Koca kişiliği, 51. bölümde seyirci karşısına çıkacaktır. Önümüzdeki bölüm ekranlarda göreceğimiz Akça Koca katakteri, Osman Bey ve Ertuğrul Bey’in silah arkadaşıdır. Ayrıca Orhan Gazi’ye de lalalık yapan Akça Koca, Osmanlı Devletinde mühim hizmetlerde bulunan biridir.

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Gerçek Tarihte Var Mı?

51. bölümde karşımıza çıkacak olan Akça Koca kişiliği gerçek tarihimizde de mevcuttur ve Kuruluş Osman dizisine bu yüzden dahil edilmiştir. İzmit üzerine sefere çıkacağı sırada Kandıra’da vefat eden Akça Koca’nın, vasiyeti Ertuğrul Gazi gibi otağının bulunduğu tepeye gömülmektedir ve vasiyeti gerçekleştirilir. Bundan dolayı o yöre Kocaeli adını almıştır.

Kuruluş Osman Dizisi Akça Koca Kimdir?

Osmanlı Devleti’ne büyük hizmetler veren Akça Koca kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Uğur Pektaş hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda oyuncumuz Uğur Pektaş ı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Uğur Pektaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Uğur Pektaş Kimdir?

41 yaşındaki oyuncumuz 16 Nisan 1979 senesinde dünyaya gelmiştir. 2005 senesinde katıldığı Survivor müsabakasında 1. olduktan sonra sektöre başlayan Uğur Pektaş, aynı yıl yarışma bittikten sonra Düşler ve Gerçekler isimli dizide yer almıştır. Dizide hayat verdiği Orhan kişiliğiyle büyük büyük alkış alan oyuncumuz, ertesi yıl Kuşdili dizisiyle ekranlarda olmuştur. Kariyerindeki asıl çıkışı 2006-2016 senelerı içinde başrolünde bulunduğu Arka Sokaklar dizisi aracılığıyla yakalamıştır. Dizide hayat verdiği Murat kişiliği ile adını herkese duyuran Uğur Pektaş geçtiğimiz yıl tekrar Survivor yarışmasına katılmış fakat sakatlığından dolayı yarışmayı bırakmak zorunda kalmıştır.

Uğur Pektaş Yer Aldığı Diziler

2005 – Düşler Ve Gerçekler (Orhan)
2006 – Kuşdili (Yunus)
2006 – 2016 – Arka Sokaklar (Murat Ateş)
2021 – Kuruluş Osman (Akça Koca)

Uğur Pektaş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Atv ekranlarında karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Uğur Pektaş sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamı ile alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram’da 84 gönderisi ve 93 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Uğur Pektaş’ın resmi instagram hesabı: @ugurrpektas

Uğur Pektaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

41 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz Uğur Pektaş önceden Arka Sokaklar dizisinde birlikte oynadığı partneri, Gamze Özçelik ile 2008 senesinde dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 2010 senesinde Murathan isminde bir oğlu olmuştur. Lakin ikili ardından anlaşamayarak 2011 senesinde yollarını ayırmış ve boşanmışlardır. Oyuncumuzun şimdilerde ise yaşamında bilinen biri yoktur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Atv’nin reyting birincisi Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Akça Koca kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Uğur Pektaş’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün