Diziler

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi?

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

ATV’de yayın yaşamına başarılı bir biçimde devam ediyor olan Kuruluş Osman dizisi heyecanlı bir biçimde yayın yaşamına devam ederken, dizi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye ve oyuncu ayrılıklarına yer vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde diziden ayrılan karakterlerden bir tanesi de Targun Hatun kişiliği oldu. Targun Hatunun diziden ayrıldığını gören seyirciler kişiliğin ayrılığının nedenini merak etti. Bizde sizlerle bu yazımızda Targun Hatunun diziden neden ayrıldığını sizlerle sunacağız.Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Çıktı Mı?

Kuruluş Osman dizisine Targun Hatun kişiliği, 34. bölüm ile dahil olmuştu. Diziye konuk oyuncu olarak dahil olduğunu bildiğimiz Targun Hatun’un diziden ayrılacağı zaten kaçınılmaz bir durumdu. 46. bölümde Bala Hatun’u öldürmek istedi ve Göktuğ’da Bala Hatun’u kurtarmak için savaştı. Tartışmanın neticesinde Osman Bey ve Malhun Hatun gelerek ikiliyi kurtararak Targun Hatunu öldürdüler. Targun Hatun diziye ölümü ile veda etti.

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Neden Çıktı?

Kuruluş Osman Targun Hatun Diziden Neden Çıktı?Kurgu ve tarih türünde olan Kuruluş Osman dizisine Targun Hatun ölümü ile diziye veda etti. Diziye zaten konuk oyuncu olarak müdahil olan Targun Hatun kişiliğinin diziden ayrılacağını zaten biliyorduk. Kuruluş Osman dizisinden Targun Hatun kişiliğinin ayrılmasının tek nedeni senaryodaki karakterinin bitmiş olmasıdır.

Kuruluş Osman Targun Hatun Geri Gelecek Mi?

Kuruluş Osman dizisine ölümü ile veda eden Targun hatun kişiliğinin diziye tekrar geleceğini düşünmüyoruz. Çünkü bazı istisnalar dışında diziye ölümü ile veda eden karakterlerden tekrar gelmezler. Targun Hatun kişiliği de diziden kesinlikle ayrılmıştır ve diziye tekrar gelmeyecektir. Kuruluş Osman Targun Hatun Geri Gelecek Mi

Kuruluş Osman Targun Hatun Karakteri

Targun Hatun kişiliği Peçenek beyinin kızıdır. Babası Nikola’nın elinde esir olduğu için Nikola’nın her istediğini yapar. Nikola, Targun Hatun’u Osman Bey ile uğraşması için kullanmıştır. Bir oyun hazırlamış ve Osman Bey’İn onu kurtarmasını sağlamıştır. Bunun yanında Osman Bey’in obasına girmeyi başarmıştır. Bala Hatun Targun Hatun’u bi hayli kıskanır.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kuruluş Osman dizisinden Targun Hatun kişiliğinin neden ayrıldığı ile ilgiliki bilgileri paylaşımı yaptık. Sizlerin de Targun Hatun ve konu ile ilgiliki görüş, yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca Kuruluş Osman dizisine yeni müdahil olan oyuncularımızı incelemek adına da  Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu