Diziler

Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV)

Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV)

Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (Blu TV) Türkiye’nin ileri gelen dijital platformlarından BluTV’nin yeni dizisinin adı belirlendi. Günümüzde dizi sektörü dijital platformlar üzerinden devam etmeye başladı. Bundan dolayı dijital dizilerde bi hayli merak ediliyor. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Blu TV’de yayına girecek olan Kusursuz dizisi oyuncu ekibinde bulunan kimler var, Kusursuz dizisi konusu nedir, detaylarını paylaşmak istiyoruz. Kusursuz dizisinin başrol oyuncuları Aybüke Pusat Furkan Andıç oldu.Kusursuz dizisinin oyuncuları kadrosu
blutv kusursuz dizisi OYUNCU

Kusursuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Kusursuz dizisi BluTV ekranlarında yayına girecek. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstüne aldığı Kusursuz dizisi çalışmalara devam ediyor. Kırmızı Oda’nın yönetmeliğinden ayrılan Cem Karcı Blu TV için özel bir dizi hazırlığı içerisine girdi. Kusursuz isimli dizinin oyuncu ekibinde bulunan kimler olacak? Kusursuz dizisi oyuncu kadrosu karakterleri detaylarını konumuza ilave edip sizleri bilgilendireceğiz. Kusursuz dizisinin kesinleşen ilk başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç oldu. İkili önceden her yerde sen isimli yaz dizisiyle ekrana damga vurmuştu.Kusursuz dizisi oyuncu kadrosu blu TV

Kusursuz dizisi başrol erkek ve kadın oyuncuları belirlendiktan sonra yardımcı roller için özel bir arayış içerisine girildi. Henüz görüşme aşamasında olan oyuncular ile ilgili bir bilgi yayınlanmadı. Lakin Aybüke Pusat ve Furkan Andıç ile uyumlu olabilecek yardımcı oyuncular seçilmesine çalışılacak. Kusursuz dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusu belirlendiğuna göre yardımcı oyuncularda belli bi hayli konumuza ekleyeceğiz. Kusursuz dizisi cast çalışmaları devam ediyordir. Oyuncu kadrosu netleştikçe sizlerle sunacağız.

Furkan Andıç

Aybüke Pusat

Kusursuz Dizisi Konusu Nedir?

İnternet platformu olan Blu TV’de yayına girecek Kusursuz dizisinin konusu ile alakalı bir açıklama yapılmadı. Kusursuz dizisinin konusu bilgisi verildiğında yazımızdan sizlerle sunacağız. Kusursuz dizisinin adından yola çıkılarak sizce konusu ne olabilir? Kusursuz dizisi konusu ile ilgili yorumlarınızı tahminlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

kusursuz dizisi yonetmeni cem karci

Kusursuz dizisi hangi kanalda internet platformunda yayına girecek?

Kusursuz dizisi son zamanların en iddialı internet platformu olan BluTV’de ekrana gelecek. Kusursuz dizisi bir internet dizisi olduğu için daha iddialı bir yapım bulunacağını düşünüyoruz. Çünkü internet platformunda yayına giren dizileri ve konulara sansür uygulanmadığı için daha cesur olabiliyorlar. Blutv son haftalarda paylaşımı yaptığı her dizi ile yeni başarılara imza atarken Kusursuz dizisi yine bu başarısını sürdürmek istiyor. Bundan dolayı Kusursuz dizisi oyuncu kadrosu konusu ve çekim mekanları ile ilgili özenli bir çalışma içinde. Kusursuz dizisi ile alakalı detaylar belirlendiğunda konumuza ekleyeceğiz.

Uzun süredir beklenen Furkan andıç ve Aybüke pusat dizisi sonunda gerçek oluyor. Blue TV için Cem Karcı aracılığıyla hazırlanan Kusursuz dizisi oyuncu kadrosu yazımızda ayrıntı kısmı sizlerle sunacağız. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç her yerde sen dizisinden sonra yeni bir dizi ile tekrar bir araya geldi ve sevenlerine güzel bir müjde verdi. Kusursuz isimli dizi hazırlık çalışmalarına başladı. Bu sayfada kusursuz dizisinin oyuncularını konusunu kanalını ve ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bilgileri siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Kusursuz dizisi oyuncu ekibinde bulunan kimler var?

Kusursuz dizisi oyuncu kadrosu blu TVKusursuz isimli dizi Blu TV’de yayına girecek. Uzun süre kırmızı oda dizisini yöneten Cem Karcı aracılığıyla aracılığıyla çekilecek olan kusursuz dizisi oyuncu kadrosunda başroller belirlendi. Kusursuz dizisinin erkek başrolü Furkan Andıç olurken kadın başrolde ise uzun süredir herhangi bir dizide yer almayan Aybüke Pusat bulunacak. Daha önce her yerde sen isimli dizide karşımıza çıkan ikili çok sevilmiş ve beğenilerek izlenen bir dizi çekmişlerdi. İşte Kusursuz Dizisi oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler; Aybüke Pusat ve Furkan Andıç..daha ne olsun.. 😀

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün