Diziler

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak?

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak?, Dizi haberleri kategorimizde Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak?

Daha önceden de bazı haberleri çıkan yeni bir dizinin aslında bir zaferin öyküsünün yazıya döküldüğının müjdesini verelim şimdiden siz değerli okurlarımıza.. Şu aralar Trt1 de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, yine aynı kanalın iftar programı olan ‘Ramazan Sevinci’ programına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu!

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Olacak? Diriliş Ertuğrulun Senarist ve yapımcı olan ve gerçekten başarılı işler ortaya koyan Mehmet Bozdağ, ‘Diriliş Ertuğrul’un 4. sezonuyla birlikte 2017-2018 sezonunda artık biteceğini ve final yapacağını açıkladı. Hatta Diriliş Ertuğrulun muhteşem finalini de sinemada yayınlayacaklarını ve sıradığı bir film çekeceklerini cümlelerine ekledi.

Daha öncede bir kaç defa Cumhurbaşkanı ile görüşme fırsatı bulan ve kısa söyleşiler yapan Mehmet Bozdağ en son kez Trt1 de ekrana gelen Ramazan Sevinci isimli programda çok özel yeni dizi haberleri verdi bizlere. Yeni dizi müjdesini seyredenler ile paylaşan Bozdağ yeni dizinin adını Kutül Amare dizisi bulunacağını dile getirdi.

Yapımcı Mehmet Bozdağ programda dizi müjdesini de erkenden verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine çok mühim bir zafer olan ve İngilizlerin büyük bir bozguna uğratıldığı Ku’tül Amare zaferini ve I. Dünya Savaşı’nı anlatan diziyi çekeceğini şimdiden açıkladı.

Kutül Amare Dizisi Ne zaman Başlayacak: Dizinin 2017 Ekim ayında TRT1’de ekrana geleceğini bilgisine ulaşıldı. Kutül Amare Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak? sorusuna ise şimdiden bir yanıt vermek zor fakat Temmuz sonunda çekimler başlayacağına göre bi hayli uzun bir zaman bizi bekliyor demektir.

Sizce Kutül Amare Dizisi Oyuncuları Özeti ve fragmanı nasıl olur? Dirilişten sonra izlenir mi merak uyandırır mı seyircide.. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

https://www.youtube.com/watch?v=KWJlC3bYfe

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/1LoJPecCPAs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün