Diziler

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti, Dizi haberleri kategorimizde Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Yeni sezon için gün sayan dizilerden birisi de Kuyu oldu. Daha Önce cennet diye açıklamalan isim değişti. Most Production’ın yeni dizisi “Cennet” isim değiştirdi ve Kuyu dizisi adını aldı. Umarız bu değişiklik bir daha yaşanmaz. Peki Kuyu Dizisi HaberleriOyuncuları Konusu Özetinde neler var kısaca söz edelim..

Kuyu Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Kuyu dizisi yeni sezonda ekranda yayınlanacak olan dizilerden birisi. Kuyu dizisinin Başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar’ın bulunacağı şimdiden kesinleşmiş durumda. Bunun yanı sıra Kuyu dizisinin yönetmeni ise Murat Can Oğuz olduğu bildirilirken, Kuyu dizisinin konusunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce ve Yusuf Kürşad Gürses gibi isimlerin kaleme alacağı bildirildi.

Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar kadın başroller olmuşken erkek baş rolün kim bulunacağı bir kaç gündür merak konusuydu. Kuyu dizisinin erkek başrolü de sonunda belirlendi. Kuyu dizisi Başrol erkek oyuncu için ise son kez Evlat Kokusu adlı dizide rol alan Barış Kılıç‘ın bulunacağı kesinleşti. Oyuncu senaryo incelemesi yapıyor.

Barış Kılıç, Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanların başrollerini paylaşacakları Kuyu dizisi ile ilgili haberleri siz değerli okurlarımıza buradan yazmaya devam edeceğiz. Kuyu dizisinin diğer oyuncuları belli bi hayli buradan siz değerli okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün