Diziler

Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın

Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın

Show TV ekranlarında cumartesi günleri yayına giren Kuzey yıldızı dizisinin ani final kararının ardından seyirciler şok oldu. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin, final yapmasın gerekirse başka kanala transfer olsun gibi istek ve görüşleri siz değerli okurlarımız için detaylandırmak istiyoruz. Öncelikle Kuzey yıldızı dizisi 3 sezondur Show TV’de cumartesi günlerine renk katıyor ve başarılı reyting oranları ile zirvede yer alıyordu.Kuzey yıldızı bitmesin final yapmasın

Kuzey yıldızı dizisi bitmesinin final yapmasın

Kuzey yıldızı dizisinin daha 3-5 hafta öncesine kadar yüksek giden reyting oranları bir anda hızla düşmeye başladı. Önce TRT ekranlarında yayına giren Gönül Dağı dizisi Kuzey yıldızı dizisini zirveden etti ve dizi ikinci sıraya düştü. Daha sonra ATV ekranlarında başlayan Kardeşlerim isimli dizi ise almış olduğu yüksek reytingler ile Kuzey yıldızı dizisinin seyredenlerini düşürmeye başladı. Lakin Kuzey yıldızı dizisinin bitmesi veya final yapmasının asıl sebebi Gönül Dağı yahut Kardeşlerim dizisinin yüksek reyting alması değil. Bize göre dizinin düşmesindeki en mühim faktör senaryonun git gide bozulması ve oyuncuların ve sahnelerin birbirini tekrar etmesi. Yani artık seyirci sıkıldı bunaldı ve yeni şeyler görmek istiyor. Kuzey yıldızı dizisini böyle eleştirdiğimize bakmayın siz, çünkü geçtiğimiz hafta 6 oranına yakın Total reyting aldı. Yani ortalama 6.000.000 insana yakın seyirci aracılığıyla takip ediliyor. Böylesine bi hayli beğeni alan bir dizinin bitmemesi final yapmaması için biz de boş durmak istemedik.

Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası

Öncelikle her ne kadar cumartesi günlerine yeni başlayan diziler sebebiyle Kuzey yıldızı dizisinin reytingleri düşmüş, bir hayli seyirci kaybetmiş olsa da hala almış olduğu reytingler ile büyük bir kitleyi peşinden sürüklüyor. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın istiyoruz çünkü diziyi takip edip cumartesi gününü renklendiren milyonlarca insan var. Bu nedenle Kuzey yıldızı dizisinin bitmemesi final yapmaması için bir kampanya oluşturduk. Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın istiyorsanız ilk kez aşağıya anlattığımız maddelere uygulayalım; İşte kampanya:

1-Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası için ilk kez aşağıdaki yorum kısmına, Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın gerekirse başka kanalda devam etsin şeklinde yorum ve görüşlerinizi özgün ve içten duygularla yazınız.
2- Daha sonra site yöneticisi aracılığıyla yorumlar kontrol edip onaylandıktan sonra bu sayfayı sosyal platformda Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda paylaşarak çevremize, eşimize dostumuza Kuzey yıldızı dizisinin final yapmaması bitmemesi için oluşturulan bu kampanyayı duyuralım.
3- Bizlerde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen bu yorum ve görüşler belli sayıya ulaşınca Show TV ve yapımcı firma ile paylaşarak seyircinin diziye nasıl sahip çıktığını gösterelim. Kısa olaraksı Kuzey yıldızı dizisi bitmesin final olmasın gerekirse başka kanalda devam etsin konulu bu kampanya sizlerin de desteklerini bekliyoruz.

Kuzey yıldızı dizisi başka kanalda devam eder mi transfer olur mu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm final yapacak bitmesin60. Bölüm ile final yapması kesinleşen Kuzey yıldızı dizisinin reytingleri çok düşük olmadığı için başka bir kanala transfer olması gayet olabilecek. Kanallar içinde benzer transfer görüşmeleri önceden de yaşanmıştı. Bu nedenle Kuzey yıldızı dizisinin Show TV ile yollarını ayırmasının ardından başka bir kanal ile görüşme yapabileceğini ve transfer olabileceğini şimdiden söylemekte yarar var. Özellikle Star TV ve Kanal D gibi kanallar bu sezon bazı günler de hiç dizi yayınlayamadı. Bu nedenle Kuzey yıldızı gibi oldukça önemli seyirciye hitap eden ve milyonlarca seyircisi olan bir diziyi transfer etmek isteyebilirler. Özellikle Star TV Kuzey yıldızı dizisi için bi hayli istekli olduğu sosyal platformda yazılıp çizilmişti. Bakalım Kuzey yıldızı dizisi Star TV veya başka bir kanala transfer olacak mı.

Kuzey yıldızı dizisinin bitecek final olacak haberleri ile alakalı sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Kuzey yıldızı dizisi final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün