Diziler

Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride diziden ayrılıyor mu?

Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride diziden ayrılıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride diziden ayrılıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride diziden ayrılıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feride öldü mü? Feride diziden ayrılıyor mu?

Başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in paylaşımı yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dün akşam 62. bölümüyle ekranlara geldi. 1 Mayıs günü yayına giren bölümünde Mete, Serkan ve Feride’nin trafik kazası geçirmiş ve Polis Kuzey’i arayarak ‘kızınız Feride yaşamını yitirdi’ demişti. Bunun üzerine dizinin takipçileri Feride diziden ayrılıyor mu? sorusunu araştırmaya başladı. 

Kuzey Yıldızı Feride diziden ayrılıyor mu?

Diziyi seyredenler Feride kişiliğinin diziden ayrıldığını düşündüler ama Feride Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılmadı. Polisin arayıp böyle bir haber vermesinin sebebi ise Feride’nin çalınan çantası oldu. Feride’nin çantasını alıp kaçan kişi vefat edince üzerinden onun kimliği çıktı. Dolayısıyla hastaneden de Kuzey’i aradılar. Tabii bu durumun esas nedeni ise Kuzey Yıldızı dizisinde Feride kişiliğine hayat veren Gizem Güneş’in koronavirüse yakalanması oldu. Hastalık sebebiyle karantinaya giren ve sete gidemeyen oyuncunun yokluğu için böyle bir çözüm bulundu. 

Tahminlerimize göre önümüzdeki hafta yayına girecek yeni bölümde de polis veya hastane çalışanlarından biri arayarak Feride’nin ölmediğini söyleyeceklerdir. Ya da Feride’yi teşhis etmeye giden Kuzey, o birinin kızı olmadığını anlayacaktır.

Kuzey Yıldızı Feride nasıl bir karakter?

Kuzey’in, Yıldız’ı terk edip, annesiyle evlendiği yaştadır Feride. Üniversitede edebiyat bölümünde okumaktadır. Babasının ilk göz ağrısı, üç kız kardeşin en büyüğüdür. Yaşadıkları bu kara günlerde babasının en büyük destekçisi ve sırdaşıdır.

Kuzey Yıldızı’nın Feride’si Gizem Güneş kimdir?

Gizem Güneş, aslında Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Gizem Güneş’in boyu 1.70, kilosu 52’dir. 1995 senesi doğumlu güzel oyuncu şuana dek bir çok yapımda rol almıştır. İşte Güneş’in oynadığı yapımlar…

  •  Binbir Gece
  • Aslan Kral Müzikali
  • Shrek Müzikali
  • TTNET Reklam Filmi
  • Restorex Reklam Filmi
  • Moya-Hitit Yıldızı
  • Her Şey Yolunda Merkez
  • İçimdeki Fırtına
  • Kanatsız Kuşlar
  • 4N1K

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün