Diziler

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı Sahibi (Halil İbrahim Kurum)

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı Sahibi (Halil İbrahim Kurum)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı Sahibi (Halil İbrahim Kurum), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı Sahibi (Halil İbrahim Kurum) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Süreç Film imzalı dizinin yönetmeliğini ve senaristliğini Ersoy Güler üstlenmektedir. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı lokantası sahibi (Halil İbrahim Kurum) ile ilgili bilgiler burada. Cumartesi günlerinin bi hayli beğeni alan dizisi her hafta anlattığı keyifli hikayeleriyle bizleri ekrana bağlanmayı başarıyor. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in bulunduğu dizinin çekimleri Ordu da devam ediyordir. Geniş seyirci kitlesine sahip olan diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Izleyiciler aracılığıyla da bu oyuncumuz merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kuzey Yıldızı dizisinde Ocakbaşının yeni sahibi olarak karşımıza çıkacak olan Halil İbrahim kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız.

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Karakteri Kimdir?

Kuzey Yıldızı Ocakbaşı sahibi Halil İbrahim51. bölümde diziye müdahil olan Halil İbrahim kişiliği, Ocakbaşının yeni sahibi olarak karşımıza çıkacaktır. Eğlenceli ve gülünç birisi olan Halil İbrahim, herkesin katıldığı bir kutlama düzenleyecek ve herkesi çok eğlendirecektir. Izleyiciler aracılığıyla çok sevilecek bir karakter olan Halil İbrahim’i bu akşam yayına girecek olan yeni bölümde izleyip göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir?

Sevilen diziye yeni katılan ve Ocakbaşının sahibi olarak karşımıza çıkacak olan Halil ibrahim kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Halil İbrahim Kurum hayat vermektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni katılan oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’u daha yakında zamandan tanıtacağız ve Halil İbrahim Kurum kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Hangi üniversiteden mezun olmuştur? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Halil İbrahim Kurum Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz 13 Aralık 1983 senesinde Adana da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz mezun olduktan sonra  Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmıştır. Profosyonel olarak müzikle de ilgilenen Halil İbrahim Kurum, solist olarak bir çok mekânda da sahne almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2017 senesinde yayına giren Yeni Gelin dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Baran kişiliğiyle büyük beğeni toplamış ve ilk dizisi olmasına rağmen adını herkese duyurmayı başarmıştır. Almanya ve Hindistan’a gidip oralarda da oyunculuk için bir çok eğitim alan Halil İbrahim Kurum, FC Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Halil İbrahim Kurum’un Yer Aldığı Diziler

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir2017/2018 – Yeni Gelin (Baran)
2021 – Kuzey Yıldızı (Halil İbrahim)

Halil İbrahim Kurum Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kuzey Yıldızı dizisiyle bizlerin karışısına çıkacak olan oyuncumuz sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’un instagramda 340 gönderisi ve 183 bin takipçi mevcuttur. Halil İbrahim Kurum’un resmi instagram hesabı: @halilibrahimkurum

Halil İbrahim Kurum Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kuzey Yıldızı lokantacı Halil İbrahim gerçek adıKamera karşısına ilk defa 2017 senesinde yayına giren Yeni Gelin dizisiyle geçen oyuncumuz dizide tanıştığı kendi gibi oyuncu olan Selma Keçik ile bir yıl kadar birlikte olmuştur. İlişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmeyen çift aralarında ki 25 yaş farkından dolayı bir çok eleştiriye maruz kalmıştır. Çift ardından anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Yakışıklı oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’un şuan ise yaşamında bilinen biri yoktur.

Halil İbrahim Kurum Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz kabiliyetinin bunun yanında yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri Halil İbrahim Kurum’un giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantalon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan paylaşıyor bulunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Show Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Kuzey Yıldızı’na yeni katılan Halil İbrahim’i ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halil İbrahim Kurum’u yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Ocakbaşı lokanta Sahibi (Halil İbrahim Kurum) ile ilgili ayrıntı kısmı yazdık. Kuzey Yıldızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular yazımızda detaylar var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün