Fragmanlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.Bölüm Önizleme izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta yayına girecek mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 30 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Kuzey, Yıldız’ı özgürlüğüne kavuşturmaya yemin etse de kendisinin de yapacağı pek bir şey yoktur. Tutsak aşıklarımızın kaderlerine razı olmaktan başka çaresi yoktur.

Her engeli gerek bedel ödeyerek gerekse de acı çekerek aşan aşıklarımız bu sefer nasıl kurtulacaktır? İçinde oldukları bu karanlık tünelin sonunda onları göz kamaştıran bir ışık beklemekte midir?

Kuzey ve Yıldız’ın arasına bu kez de demir parmaklıklar girmiştir. Ama bu sefer ikisi de çaresizdir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/2RbTNzc-tV8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün