Fragmanlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta yayına girecek mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Yıldız’ın hem hayali, hem de en büyük korkusu gerçek olmuştur. Bir yandan dünyanın en mutlu insanı olurken diğer yandan da korkuları kat be kat artmıştır. Ama bu durum Kuzey için geçerli değildir. O, sonunda en büyük isteğine kavuşmuştur. Bu sürpriz daha ilk günlerde hayatlarını nerdeyse tamamiyle değiştirir çünkü Kuzey, yine ünlü olağan üstü hal önlemlerini uygulamaya başlar. Çünkü Yıldız’ı gözünden bile sakınmak istemektedir. Doktorun yönlendirmelerinin de bunda payı büyüktür. Çünkü mutluluklarının, her an avuçlarından kayıp gitme ihtimali mevcuttur. Kuzey buna engel olmak için canını dişine takar. Tüm yaşamını buna göre şekillendirir. Artık her şey Yıldız ve gittikçe büyüyen ailesi içindir. Sakındığı gözüne çöp batmaması için elinden gelenin fazlasını yapmasına rağmen olacakların önüne geçebilecek midir?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/NPWwFMEvk7U” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün