Fragmanlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm 2. Fragmanı izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta yayına girecek mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kuzey ve Yıldız’a nazar değmiş, çiçeği burnunda evli olan aşıklarımız büyük bir sınavla sınanmıştır. Kuzey, bir daha aynı korkuyu yaşamak, aynı riski almamak için aldığı yüksek önlemleri iki katına çıkarır. Bu tedbir paketinin promosyonu ise çiçeği burnunda kaynana Emine’dir. Yıldız’ın gardiyanı birken iki olmuştur. Fakat bu gardiyan yalnızca Yıldız’a değil, evin diğer fertlerine de kök söktürecektir.

Kuzey ve Yıldız yeni normallerine ve yeni hayatlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Başta kötü bir sürpriz gibi görünen gelişme, herkes için değişik bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Fakat Kuzey’i bekleyen asıl sürpriz kendini sona saklamıştır. Ve Kuzey’in buna hazırlıklı olması imkansızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu