Fragmanlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm Önizleme izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta yayına girecek mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Mine’nin sürprizi herkeste soğuk duş etkisi yaratmıştır.

Yıldız’ın sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmesi için canını dişine takan Kuzey için mücadele edeceği bir cephe daha açılmıştır. Ama Kuzey, yılmaz. Ailesi için elinden geleni yapmaya devam eder. Bir süre stresten uzak kalmak ona da Yıldız’a da çok iyi gelecektir. Kuzey ve Yıldız, çareyi uzaklaşmakta bulsa da bıraktıkları hayat, eskisi gibi devam edemeyecektir. Herkes adeta çil yavrusu gibi dağılmıştır. Kızlar, sürpriz isimlerle birlikte kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulurken Sefer de birdenbire kendini sokaklarda bulmuştur. Tehlike ise yine en beklenmedik zamanda yine kendini gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu