Biyografi

Larissa Gacemer Kimdir? Evi Nerede?

Larissa Gacemer Kimdir? – Larissa Gacemer Evi Nerede? – Larissa Gacemer Nereli?

Larissa Gacemer kimdir?, Larissa Gacemer kaç yaşında?, Larissa Gacemer evi nerede?, Larissa Gacemer nerelidir? Larissa Gacemer ev adresi?, Larissa Gacemer kaç yaşında?, Larissa Gacemer nerede oturuyor?, Larissa Gacemer nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Larissa Gacemer hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Kasım.1984 senesinde doğan Larissa Gacemer şu an için 37 yaşında ve Akrep burcundandır. Larissa Gacemer doğum yeri ise Sao Paulo, Brezilya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Larissa Gacemer Kimdir?, evi nerede?

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya‘nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Larissa Gacemer’in kızlık soyadı Rodrigues’dir. Bir ablası mevcuttur.

17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye’ye gelmesinden önce Brezilya’da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu birden çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 senesinde İzmir‘e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbul‘a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 senesinde “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemiştir. Bu dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile beraber oynadı.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam anlamıyla Türkçe konuşamamaktadır.

2013 senesinde Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler müsabakasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer’de yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe‘nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2013 senesinde eşi Burak Gacemer ile birlikte “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır.

3 Şubat 2015 tarihinden beri eşi Burak Gacemer ile beraber İzmir‘de ikamet etmektedir.

2015 senesinin Mayıs ayında ATV de yayına giren Şoray Uzun‘un sunduğu Döndür şansını yarışma programına eşi ile birlikte katıldı.

2016 senesinde Yavuz Seçkin‘in konusunu yazıp yapımcılığını üstüne aldığı “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” adlı sinema filminde Yavuz Seçkin başrolde oynarken diğer rollerde Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm ve Ümit Karan oynadı. Konuk oyuncu olarak Saba Tümer, Bülent Serttaş ve Mesut Yar da filmin kadrosuna dahil oldu.

2 Aralık 2016 tarihinde vizyona giren ve konusunu Gupse Özay‘ın yazdığı “Görümce” adlı filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yaparken başrolde Gupse Özay oynadı, diğer oyuncular ise Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, İnci Pars, Anıl Tetik, Larissa Gacemer, Demet Akbağ, Ayberk Atilla, Ayşegül İşsever oldu.

Film ve dizileri :
2016 – Görümce (Francesco’nun ablası)(Sinema Filmi)
2016 – Yıldızlar da Kayar: Das Borak (Camila) (Sinema Filmi)
2015 – O Hayat Benim 3. Sezon (Arzu) (TV Dizisi)

2012 – Krem (Rüya) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün