Mahir Tepe Kimdir? Nerelidir?

Mahir Tepe Kimdir? – Mahir Tepe Evi Nerede? – Mahir Tepe Nereli?

Mahir Tepe kimdir?, Mahir Tepe kaç yaşında?, Mahir Tepe evi nerede?, Mahir Tepe nerelidir? Mahir Tepe ev adresi?, Mahir Tepe kaç yaşında?, Mahir Tepe nerede oturuyor?, Mahir Tepe nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Mahir Tepe hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Ağustos.1988 senesinde doğan Mahir Tepe şu an için 33 yaşında ve Aslan burcundandır. Mahir Tepe doğum yeri ise Gebze, Kocaeli olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Mahir Tepe Kimdir?, evi nerede?

Mahir Tepe, 15 Ağustos 1988 tarihinde Kocaeli’nin Gebze beldesinde doğmuştur. 2005 senesinde yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı ve başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı “Acı Hayat” dizisinde 17 yaşında Kuaför Rolünde Oynadı ve sonrasında 2005 senesinde Ahu Türkpençe, Atilla Saral, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Şebnem Dilligil, Türkan Kılıç, Onur Bayraktar, Selma Ergeç, Yalçın Dümer’in oynadığı “Şöhret” dizisinde gazeteci olarak yer aldı.

Zamanla bir çok dizide oynadı ve 2015 senesinde başrollerini Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil‘in paylaştığı “Ne Münasebet” dizisinde oynamıştır.

2018 senesinde yönetmenliğini Yüksel Aksu‘nun yaptığı ve başrollerinde Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı’nın bulunduğu “Avlu” dizisinde Doktor kişiliğini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Avlu (Tv Dizisi)
2015 – Ne Münasebet (Tv Dizisi)
2005 – Hırsız Polis (Tv Dizisi)
2005 – Şöhret (Tv Dizisi)
2005 – Acı Hayat (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker