Fragmanlar

Maraşlı 6.Bölüm Fragmanı izle

Maraşlı 6.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Maraşlı bu hafta yayına girecek mı?

Maraşlı 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Maraşlı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 15 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın yaşamını kaybettiğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle alakalı gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı yaşamını kaybettirmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı yaşamını kaybettirmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir şüphe duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de davet eder. Bu davet Maraşlı’ya tehlikeli gelir ama Mahur’u kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur’u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu