Diziler

Maraşlı dizisindeki aşk gerçek oldu! Burak Deniz ve Alina Boz sevgili oldular

Burak Deniz ve Alina Boz sevgili mi? sevilen dizinin takipçilerinin merak ettiği bu konu hakkında biraz araştırma yaptık.. Maraşlı dizisinde yaşanan aşk gerçek oldu! Burak Deniz ve Alina Boz gerçekte de sevgili oldular.. Yazımızın detay bölümünde Burak Deniz ve Alina Boz aşkı ile alakalı detaylı bilgiler paylaştık..

Maraşlı dizisindeki aşk gerçek oldu! Burak Deniz ve Alina Boz sevgili oldular..

Magazinde aşk bombaları peş peşe patlıyor. Maraşlı dizisi aşkı gerçek oldu! Alina Boz kalbini Burak Deniz kaptırdı! Magazinde yılın olayı patladı. Burak Deniz ve Alina Boz bir kafede Didem Soydan’a yakayı ele verdi! Didem Soydan önlemleri hiçe sayarak Burak Deniz’i yakaladı!

Maraşlı Mahur ve Celal aşkı gerçek oldu!

ATV ekranlarında yayına giren Maraşlı dizisi aşkı gerçek oldu! Ekranların en bi hayli beğeni alan isimleri Alina Boz ve Burak Deniz sevgili oldukları bilgisine ulaşıldı. Geçen hafta eski sevgilisi Didem Soydan karantinaya giren Burak Deniz, dizi seti olarak çıktığı sokakta Didem Soydan’a yakayı ele verdi! Bir kafede yakalanan Alina Boz ve Burak Deniz aşkı yaşandı!

Dizi çekimi harici Balat’ta yakayı ele verdilar!

Dizi çekimi var diyerek sokağa çıkan Burak Deniz, soluğu Alina boz’la Balat’ta aldı! Balatta bir mekana gidip yemek yiyen Burak Deniz ve Alina Boz çifti Didem Soydan’a yakayı ele verdi! Didem Soydan karantina kaidelerinı hiçe sayarak adeta hissederek Burak Deniz’i ve Alina Boz’u mekanda bastı!

Burak Deniz ve Didem Soydan ayrıldı!

Burak Deniz ve Didem Soydan çifti Alina Boz’la baş başa yemeğe çıkan Burak Deniz ihanet etti diyerek yakın çevresine ayrılığı açıkladı. Didem Soydan küplere bindiği olay sonrası Burak Deniz hiç vakit kaybetmeden Maraşlı dizisinde Mahur ile aşk yaşamaya başladı!

Alina Boz paylaşım geldi!

alina Boz, Didem Soydan ve Burak Deniz çifti ayrılır ayrılmaz partneri Burak Deniz’le fotoğrafını paylaşımı yaptı! Burak Deniz ve Alina Boz çifti hayranları aracılığıyla çok yakıştırılıyordu ve aşk gerçek oldu! Maraşlı Celal’i ve Mahur’u resmen yeni bir aşka yelken açtı!

Alina Boz Hande Erçel taklit ediyor isyanı!

Alina Boz Burak Deniz ile sevgili olduklarını ima eden paylaşım gelmesi ardından önceden Hande Erçel başrol oynayan Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle Hande Erçel oynamış ve Alina Boz gibi ismi aşk iddialarını karışmıştı. Hiç bir zaman görüntülenmeyen çift olsa da Hande Erçel hayranları Alina boz’u kızdırdı. Alina Boz son paylaşımları “Hande’yi taklit etmeyi bırak” diyerek Hande Erçel giydiği kıyafetleri giyiyor diyerek isyan ettirdi! Hem Didem Soydan fanları hem Hande Erçel fanlarıyla Alina Boz bu sıralar canı sıkkın olduğu bilgisine ulaşıldı!

Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Maraşlı dizisi bu akşam haftalar sonra ekranlarda olacak. Mahur ve Celal fanları yine çok sevinecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün