Diziler

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

Son bölümü ile adeta ağızları açıkta bırakan Maraşlı dizisinde hoşçakal dendi! 

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerinde olduğu ve ilk bölümü ile büyük bir reyting elde eden Maraşlı son bölümü ile herkesi şaşırttı. Maraşlı dizisi ilk bölümlerdeki reytinglerini bir türlü yakalayamamıştı. 

Maraşlı final mi yapcak derken bombalar ardı ardına patladı. Maraşlı dizisi geçtiğimiz Pazartesi yayına giren bölümü ile adeta ağızları açık bıraktı. Dizide adeta Yasak Elma gibi oyuncu kıyımı yaşandı!

YASAK ELMA’YI ÖRNEK ALDILAR!

 Maraşlı son bölümünde ölen ölene! Tüm başrol ölerek diziye veda ederken, final ne zaman soruları soruldu. Zira dizi nasıl sürecek merak konusu oldu.

Maraşlı yayına giren son bölümde Türel ailesinin erkekleri komple yok oldu. Dizinin İlhan Türel ve Aziz Türel’i ölerek diziye veda etti. Aynı zamanda Necati’nin son sahnesi verildi.

Dizinin Aziz’i Kerem Atabeyoğlu ve dizinin İlhan’ı Cemil Büyükdöğerli diziden ölerek veda etti. Dizide yaşanan bu ardı ardına sürpriz ölümler akıllara Yasak Elma’yı getirdi.

Yasak Elma’da da bu sene sezon içinde sürpriz bir biçimde dizinin mühim erkekleri Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç diziden ayrılımış ve tüm seyirciler şok olmuştu.

Maraşlı’da düşen reytinglerini Yasak Elma’yı örnek alarak yüskeltmeye gitti. Dizinin reytingleri aslında hem verilen aradna hem de Maraşlı’nın kendini tekrar etmesi, herkesin başının her bölüm ölümle burun buruna gelip sonra Maraşlı’nın kurtarması artık bir heyecan yaratmamaya başlamıştı.

Maraşlı’da son bölümde öyle bir şey yapalım ki diyerek dizinin Türel ailesine adeta soykırdı. Dizinin Türel ailesinin erkekleri diziye ölerek veda etti. 

BURAK DENİZ’DEN VEDA MESAJI

Dizinin Celal’i yani Maraşlı’sı Burak Deniz sosyal platform hesabından hoşçakal mesajı paylaşımı yaptı.

Trabzon Bayram namazı saati 2021 Trabzon Bayram namazı vakti kaç?

Trabzon Bayram namazı saati 2021 Trabzon Bayram namazı vakti kaç?

Burak Deniz dizinin usta isimlerinden Aziz Türel kişiliğine hayat veren oyuncu Kerem Atabeyoğlu’nun setten uğurlandığı fotoğrafını paylaraşark “Yolun açık olsun Kerem Abi” diye yazdı.

FİNAL NE ZAMAN?

Maraşlı dizisinin 2. sezon onayı alıp almadığı merak ediliyordu. Maraşlı dizisi düşük reytingleri sürdüği takdirde yeni sezon onayını alamyacak gibi görünmekte. 

Kanal yönetimi ve yapım şirketi Maraşlı’nın ilerleyen yeni sürpriz bölümlerinin reytinglerine bakarak final kararı alıp almayacağını açıklayacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün