Diziler

Maraşlı dizisinden Üzen Haber! ATV Maraşlı Dizisi 2. Sezon Onayını Vermedi! Maraşlı Final Yapabilir!

Maraşlı dizisinden Üzen Haber! ATV Maraşlı Dizisi 2. Sezon Onayını Vermedi! Maraşlı Final Yapabilir!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı dizisinden Üzen Haber! ATV Maraşlı Dizisi 2. Sezon Onayını Vermedi! Maraşlı Final Yapabilir! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı dizisinden Üzen Haber! ATV Maraşlı Dizisi 2. Sezon Onayını Vermedi! Maraşlı Final Yapabilir! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisinden Üzen Haber! ATV Maraşlı Dizisi 2. Sezon Onayını Vermedi! Maraşlı Final Yapabilir!

ATV’nin ilk bölümü ile birlikte dikkatleri üzerine çeken dizisi Maraşlı’da kriz! ilk bölümleri ile reytingleri sallayan dizi dün 12 Nisan 2021 Pazartesi son yayına giren bölümü ile adeta çakılınca kanal ve yapımcı yeni sezon öncesi karar aşamasına geldi.

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in olduğu Maraşlı dizisi dün yayına giren 12 Nisan Pazartesi 2021 tarihli 13. bölümü ile reyting listesinde şaşkınlık yaratı. Dizi zirveden 7. sıraya düşünce kanal şok oldu. İlk bölümü ile zirveye oturan dizinin bu düşüşü ağızları açık bırakırken yeni sezon öncesi pek hayra alamet olmadı.

Maraşlı dizisi hem oyuncuları hem hikayesi hem de heyecan dorukta bölümleri ile ilk bölümden bu yana ilgiyi çekmeyi başarmış ve reyting listesinde Yasak Elma’yı tahtın indirmişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisini dahi zorlayan Maraşlı’ya nazar değdi.

Maraşlı dün yayına giren 13. bölümü ile reyting listesinde 7. sıraya düştü. Durumlar bu şekilde idrak edince yeni sezon için hazırlanan ATV, dizinin yeni sezon onayını beklemeye aldı. Elde edilen bilgilere göre can sıkıcı haber sonrası kanal sezon onayını beklemeye aldı ve gelecek haftalardaki reyting listesindeki duruma göre karar vermek istedi.

2. sezon onayı kesin gözüyle bakılan Maraşlı dizisi büyük bir şok yaratıp finale yakınlaştı. Kanal gelecek haftayı bekleme kararı alırken yapımcı da reytingleri yükseltmek için harekete geçti.

ATV 2. SEZONU İPTAL ETTİ!

Maraşlı son bölümünde İlhan kendini Mahur için feda ederken Maraşlı hem Mahur’u kurtardı hem de İlhan’ı kurtarmak üzere yolda düştü. Heyecan dorukta çekilse de gelecek hafta sonucun belli olması seyircileri bir biçimde uzaklaştırdı diyebiliriz.

Lakin bir diğer bakış açısı ise dinin geçtiğimiz hafta yayınlanmaması seyirciyi kaçırttı. Ellerinde stok bölüm olmasına rağmen diziyi yayınlamayan Maraşlı’ya seyircilerden yanıt reyting listesinde tokat gibi geldi.

Maraşlı dizisinin reytingleri bu biçimde seyrederse yapımın yüksek bütçeyle çekine dizinin fiyatlarıni karşılayamayacağı ön görülüyor. Atv’de yeni sezon dizilerine yer açmak için 7. sırada reyting alan Maraşlı’nın üzerine çekemeye hazır.

Maraşlı dizisiyle dikkatleri üzerine toplayan Alina Boz ve Burak  Deniz içindeki aşk haberleri de magazinde yer alırken dizinin düşük reytingler getirmesi kafaları karıştırdı. Yapımcı senaristlere heyecanı en üst noktaya çıkarması için talimat verdi. Maraşlı dizisi şuan için 2. sezon onayını alamadı. Dizinin gelecek bölümlerde alacağı reytingin yeni sezon onayını belirleyeceği bilgisine ulaşıldı.

 

 

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 02:36

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün