Diziler

Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

İlk bölümü ile 11 Ocak 2021 tarihinde karşımıza çıkan Maraşlı dizisi heyecanlı bir biçimde ATV kanalında yayın yaşamına devam ediyordir. Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular kimler, Maraşlı Dizisi oyuncu kadrosuna yeni gelen isimler kimler detaylar burada..  Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaşmış olduğu Maraşlı dizisine güncel olarak yeni oyuncular da dahil olmaktadır. Maraşlı dizisini severek izleyen seyirciler diziye yeni müdahil olan oyuncuları merak edip araştırmaya başladı. Biz de sizlerle bu yazımızda Maraşlı dizisine yeni gelen oyuncuları sunacağız. Gelin hep birlikte Maraşlı dizisine yeni katılan karakterleri ve oyuncuları daha yakında zamandan tanıyalım.Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Harun Özer – Acar
Türkü Su Demirel – Behiye
Gizem Kala – Ecem
Saygın Soysal – Savaş

Harun Özer – Acar

Maraşlı Harun Özer – AcarMaraşlı dizisine en son müdahil olan karakter Acar kişiliğidir. Acar kişiliği dizide yer almış olduğu süre boyunca Maraşlı ile sürekli olarak yüz yüze geleceklerdir. Maraşlı ile yüz yüze gelmesinin tek sebebi de Acar’ın Savaş’ın adamlarından bir tanesi olmasıdır. Acar’ı kötü işlerinde kullanmaktadır. Acar kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz ise Harun Özer’dir. Harun Özer çoğunlukla tiyatro ile ilgilenmekte fakat ara arada dizi oyunculuğu yapmaktadır. Pusat, En Büyük Numara, Bizim Evin Halleri ve Gönül Yokuşu dizilerinde boy göstermiştir.

Türkü Su Demirel – Behiye

Maraşlı Türkü Su Demirel – BehiyeMaraşlı dizisine yeni müdahil olan isimlerden bir tanesi de Behiyekişiliğidir. Behiye konakta çalışan genç bir kızdır. Nuran’ın kızı olan Behiye, güzel ve dikkat çekici bir kızdır. Konakta çalışırken Necati’ye aşık olmuştur. Necati de Behiye ye karşı boş değildir. Behiye kişiliğine ise oyuncumuz Su Demirel hayat verecektir. Su Demirel, 15 Eylül 1998 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Halen bir üniversite öğrencisi olan Su Demirel İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Daha önceleri ise Muhteşem İkili dizisindeki Yasemin kişiliği ile gündeme gelmiştir.

Gizem Kala – Ecem

Maraşlı Gizem Kala – EcemMaraşlı dizisindeki yeni isimlerden bir tanesi de Ecemkişiliğidir. Ecem 20’li yaşlarda genç bir kızdır. Mahur’un fotoğraf stüdyosunda çalışmakta ve Mahur2a yardım etmektedir. Ecem kişiliğine ise güzel oyuncumuz Gizem Kala hayat vermektedir. Gizem Kala, 26 Mayıs 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa reklam filmlerinde yer alarak başlayan Gizem Kala yeni yeni dizilerde oyunculuk yapmaya başlamış ve seyirciler aracılığıyla da beğenilmiştir.

Saygın Soysal – Savaş

Saygın Soysal – SavaşMaraşlı dizisine yeni müdahil olan ve kötü bir karakter olan Savaş acımasız ve insafsız bir karakterdir. Savaş bir cinayet işler ve bu cinayete Mahur ve Maraşlı tanık olur. Maraşlı ve Mahur cinayete Tanık Tanık olmasının ardından Savaş bunu fark eder ve Mahur ve Maraşlının peşine düşer. Daha önce de birden fazla cinayet işlemiş olan Savaş kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Saygın Soysal’dır. Saygın Soysal, 21 Mayıs 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümünde tamamlamıştır. 15 yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini ise Güz Yangını dizisinde yaşamış, bunun ardından da Nöbet, Çukur, Kara Para Aşk, Tatar Ramazan, Muhteşem Yüzyıl, Türkan, Al Yazmalım gibi dizilerde de boy göstermiştir.

Sizlere bu yazımızda Maraşlı dizisine yeni müdahil olan isimlerden söz etmek istedik. Sizlerin de Maraşlı dizisi ve konu ile ilgiliki fikir, görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular ile ilgili yeni gelişmeler geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Maraşlı Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu