Diziler

Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı

Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı

ATV ekranlarında yayına giren ve akıbeti en fazla araştırılan diziler içinde bulunan Maraşlı ne yapsa olmadı. Maraşlı son bölümde beklenen öpüşme sahnesi de ekranlara geldi. Lakin Maraşlı reytingleri bir türlü artıramadı. Durumlar bu şekilde idrak edince Maraşlı final kararı kaçınılmaz oldu. Lakin Maraşlı final kararında asıl sürpriz o değil!

Maraşlı neden final oluyor?

ATV popüler dizisi Maraşlı final yapıyor. Lakin Maraşlı finalinde en büyük etkenlerden biri Burak Deniz olduğu bilgisine ulaşıldı. Alina Boz Maraşlı dizisi devam etmesini isterken Burak Deniz şimdiden yeni projeye imza atmış.

Serenay Sarıkaya tercih etti!

Burak Deniz final kararı sonrası en fazla teklif alan oyuncular içinde yer alıyor. Burak Deniz başrollerinde Serenay Sarıkaya ile bulunacağı yeni dizi için anlaşma imzaladı. Burak Deniz’ ve Serenay Sarıkaya kavuşturacak Şahmeran dizisi için yıldız isim imzayı attı.

Şahmeran Netflix yayına girecek!

Şahmeran dizisi Netflix’te yayına girecek. Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya muhteşem hikayesiyle ekranlara gelecek Şahmeran dizisinde başrollerinde bulunacak. Sürpriz oyuncularında katılacağı Şahmeran dizisi 2022 senesinde Netflix’te yayına girecek.

Türkiye’de ilk dijital dizi Fi başrol oyuncusu olan Serenay Sarıkaya setlere dönmesi hayranları aracılığıyla çok beğenilmişti. Lakin Maraşlı sergilediği güçle Burak Deniz ve alina Boz da çok sevildi. Hatta son bölüm öpüşme ve yatak sahnesi rekor kırdı. Lakin beklenen reyting bir türlü gelmeyen Maraşlı apar topar final kararı aldı.

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Maraşlı ne zaman final yapıyor?

Maraşlı 26. bölümde final yapacak. Yurt dışı satışları yüksek miktarda olan Maraşlı dizisi 12 Temmuz pazartesi akşamı ekranlara gelecek bölümle sezon finali yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün