Diziler

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı Final Tarihi Açıklandı! Burak Deniz Bomba İsimle Yeni Dizi ile Gelecek!

ATV’nin ilk bölümleri ile reyting listesinde zirveye yerleştiği fakat ardından büyük bir düşüş yaşadığı dizisi Maraşlı ekranlara veda ediyor. Bunun yanı sıra Burak Deniz ise İtalya dizisinin bunun yanında bomba bir isimle partner olarak Netflix ekranlarına gelecek!

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerinde olduğu Maraşlı dizisi ekrana bomba gibi bir başlangıç yapmıştı. Lakin dizi ardından önce verdiği ara ile ardından kendini tekrarlaması ile ve son kez dizinin bazı seyircilerinin Burak Deniz’i Boğaziçi’nde dayak yiyen çocukların eylemlerine destek veridği paylaşımı sebebiyle boykot etmesi ile kan kaybetmişti. 

Maraşlı dizii kaybettiği reytingleri bir daha toparlayamadı. Son çare olarak dizi Türel ailesini aniden beklenmedik bir biçimde Savaş’a öldürerek seyirciyi şaşırtmayı başarmıştı. Lakin reytingler az bir toparlama göstermişti.

Maraşlı dizisinin yıldız ismi Burak Deniz yeni projesi ile anlaşma sağladıktan sonra dizi tamamen gözden çıkarılmıştı. Ve dizinin reytingleri de toparlanmayınca dizi final yaparak ekranlara veda etme kararı aldı. 

Peki Maraşlı son bölüm ne zaman?

Maraşlı dizisinin ekran macerası ani bir biçimde erken veda ile neticelendi. Dizi toparlanmaya çalışsa da artık seyircisini kaybetmişti. 

Camdaki Kız Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Camdaki Kız Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Maraşlı dizisini final söylentileri kesinlik kazandı. Dizinin önümüdeki 3 hafta içinde final yapması beklenirken Burak Deniz ise yeni dizisi Cahil Periler için İtalya’ya gitmeye hazırlanıyor.

Dizinin bir diğer yıldız ismi Alina Boz’a ise proje üzerine porje teklifi yağıyor. Lakin Alina Boz şu an için hiçbir dizi ve sinema ile tam anlamıyla anlaşmadı. 

BURAK DENİZ SERENAY SARIKAYA İLE EKRANLARA DÖNECEK

Burak Deniz’in adı bunun bunun yanında Netflix ile anılıyor. Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi Şahmeran’da Barış Arduç’un ayrılması üzerine yapım şirketi Burak Deniz ismi üzerinde yopunlaşmış durumda.

Burak Deniz ile anlaşma sağlandığı takdirde, Serenay Sarıkaya ile partner olarak Netfşix ekranlarında merakla beklenilen Şahmeran dizisi ile ekranda yayınlanacak. 

Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya uyumu şimdiden en araştırılan yapımlar içinde yer almayı başardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün