Diziler

Maraşlı hayranlarına müjdeli haber geldi! Devam edecek ancak tek bir şart var!

Maraşlı hayranlarına müjdeli bilgi geldi! Devam edecek fakat tek bir şart var!, arayışı içine giren okurlarımız için Maraşlı hayranlarına müjdeli bilgi geldi! Devam edecek fakat tek bir şart var! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Maraşlı hayranlarına müjdeli bilgi geldi! Devam edecek fakat tek bir şart var! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Maraşlı hayranlarına müjdeli bilgi geldi! Devam edecek fakat tek bir şart var!

Yayına girdiği her hafta reyting rekorları kıran Maraşlı dizisinden sürpriz var. Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Maraşlı final yapacağı açıklanmıştı. ATV dizinin arkasından durmasıyla Maraşlı da büyük sürprizler yaşandı. Maraşlı dizisi için devam etme kararı çıktı!

Maraşlı final yapacak mı?

En çok araştırılan sorular içinde bulunan Maraşlı akıbetini siz değerli okurlarımız için öğrendik. Burak Deniz ve Alina Boz başrollerinde olduğu Maraşlı devam etmek için her yolu deniyor. Bir çok dizinin veda etmesiyle birlikte Maraşlı yeni bölüm sürprizleri bununla birlikte gelmişti. Maraşlı önce senaryo sonra ekibi değiştirmesi, Uyanış, Çukur ve Yasak Elma sezon finali yada final yapmasıyla Maraşlı adeta reyting listesinde yeniden dünyaya geldi!

ATV Maraşlı ne karar verecek!

ATV Maraşlı dizisi için final tarihi açıklamasu yapmıştı. Maraşlı 26. bölümde 12 Temmuz pazartesi final yaparak ekran macerasını tamamlaması bekleniyordu. Lakin son dakika değişikliğiyle Maraşlı ekibi devam etme isteğini kanala dile getirdi. ATV, MAraşlı yurt dışı satışları için devam etmesini istiyor fakat kanalın önünde 2 yıl yer alıyor!

Dönemde bu kadar reyting almayabilir, Ağustos sonuna kadar sürdürelim teklifi!

Uyanış ve Yasak Elma başlamasıyla Maraşlı dizinin akıbeti bilinmekte. Sezon boyunca reyting almakta zorlanan Maraşlı, yurt dışı satışları için Sen Çal Kapımı dizisinde olduğu gibi Ağustos sonuna kadar uzatılması gündemde. Maraşlı dizisi Ağustos sonuna kadar devam etmesini hem kanal hem yapımcı istiyor fakat Burak Deniz iknası sürecek!

Burak deniz teklif yağıyor!

Alina Boz devam etmek istedi Maraşlı dizisinde Burak Deniz’de çok mutlu. Lakin Burak Deniz’e Maraşlı final yapacak haberi gelir gelmez birden çok projeyle görüşen Burak Deniz çekim takvimi Ağustos’a kadar ATV’de olmasına yetmeyebilir. Burak Deniz, Serenay Sarıkaya başrollerinde bulunacağı diziden vazgeçme ihtimali yok ve dizi yazın çekilmesi gerekiyor. Bu nedenle Burak Deniz Maraşlı dizisinin devam edememesinde en büyük etken olabilir.

Camdaki Kız olmasa da olur!

Camdaki Kız dizisinde de teklif alan Burak deniz, ilk açıklamalarına göre Netflix projesinde Serenay Sarıkaya ile rol alacak ve o projeyi iptal etme ihtimali yer almıyor. Maraşlı dizisi sezon finali yapsa  da Burak Deniz Şahmeran dizisinde rol alıp Maraşlı dizisine dönecekti.

Maraşlı dizisi sezon finali yaparak Eylül, Ekim ve Kasım aylarında devam edecek, yada tespit edilen tarihte devam edecek. Netflix çektiği dizilerde son dakika ertelemeler ve yayın tarihi hemen hemen 8-9 ay olabildiği için Maraşlı Ağustos sonuna kadar devam edip, Şahmeran sete Eylül ayında çıkabilir.

Yani Maraşlı dizisi devam etmek istiyor, kanal bitirmek istemiyor fakat son söz Burak Deniz ve projelerinde bulunacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün