Bilgi

Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa bugün kaça kadar açık?

Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa bugün kaça kadar açık?, arayışı içine giren okurlarımız için Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa bugün kaça kadar açık? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa bugün kaça kadar açık? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa bugün kaça kadar açık?

Marketler kaça kadar açık? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa kaça kadar açık? Bugün marketler kaça kadar açık! Marketlerin değişen çalışma saatleri sonrası kaça kadar açık olacakları merak ediliyor!

Market çalışma saatleri değişti! Tam Kapanma marketler saat kaça kadar açık?

Marketlerin çalışma saatleri değişti. 81 ilin valiliğine gönderilen yazıyla birlikte 17 Mayıs tarihine kadar marketlerin çalışma saatleri değişti. 

A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti!

30 Nisan ve 16 Mayıs tarihleri içinde marketler 6 gün 10:00 ile 17:00 saatleri içinde hizmet verecek. A101, Şok, bim, Migros ve Carrefoursa, kasap, bakkal, gibi işletmeler 17:00’de kapanacak.

Pazar günü kapalı!

Bakkal, Kasap gibi işletmeler pazar günü açık olsa da marketler zincirleri A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa pazar günü çalışmayacak!

Özellikle kapanmanın ilk günü olan 30 Nisan tarihinde marketler birazdan kapanacak. Hafta içi yasakları gibi vatandaşlar 19:00’a kadar marketleri açık biliyor fakat marketler 17:00 itibariyle kapanacak ve tüm vatandaşlar evlerine geçecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün