Diziler

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var karakterlerini ve geniş bir şekilde bilgileri burada sizlerle paylaşıyoruz. Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Gülse Göçer, Ali Magnitou ve Berkan Hamedi gibi oyuncuların bulunduğu Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosundaki tüm oyuncuları burada sizlerle paylaşmak ve kısaca tanıtmak istiyoruz.

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Digital platformun ülkemizdeki öncüsü olan Blu TV’nin ilk orijinal çocuk dizisi olan Masal Şatosu: Peri Hırsızı dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterler burada. Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi yayın tarihi belirlendi. Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi 7 Mayıs cuma günü ilk bölümüyle Blu Tv de. NETD, DMC, WOVIE, RETROPRPO ortaklığında hayata geçirilen, başrollerini Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Gülse Göçer, Ali Magnitou ve Berkan Hamedi gibi isimlerin paylaşımı yaptığı, yönetmenliğini Burak Kuka’nın üstüne aldığı; ilk sezonu 8 bölüm sürecek olan dizi bu cumadan ibu yana seyircisiyle bir araya gelecek. Masal Şatosu: Peri Hırsızı, 7 Mayıs Cuma günü BluTV’de! İşte Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi oyuncu kadrosu:Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ecrin Su Çoban

Berat Efe Parlar

Gülse Göçer

Ali Magnitou

Berkan Hamedi

 

Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisi Yorum ve Görüşleri

Bu sayfada siz değerli okurlarımıza Masal Şatosu Peri Hırsızı Dizisinin oyuncu ekibinde bulunanki isimleri kısaca tanıttık. Sizler de merak ettiğiniz isimleri bize sorabilirsiniz. Masal Şatosu Peri Hırsızı oyuncuları ve kadrosu konumuz şuan için bu kadar. Sizlerin de yorum ve görüşlerini bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün