Biyografi

Masataka Kobayashi Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Masataka Kobayashi kimdir?, Masataka Kobayashi kaç yaşında?, Masataka Kobayashi evi nerede?, Masataka Kobayashi nerelidir? Masataka Kobayashi ev adresi?, Masataka Kobayashi kaç yaşında?, Masataka Kobayashi nerede oturuyor?, Masataka Kobayashi nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Masataka Kobayashi hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Mayıs.1987 senesinde doğan Masataka Kobayashi şu an için 34 yaşında ve Boğa burcundandır. Masataka Kobayashi doğum yeri ise Japonya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Masataka Kobayashi Kimdir? – Masataka Kobayashi Evi Nerede? – Masataka Kobayashi Nerede Oturuyor?

Masataka Kobayashi Kimdir?, evi nerede?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programındadır.

Masataka Kobayashi, 8 Mayıs 1987 tarihinde Japonya’da doğmuştur. 2011 senesinde Japonya’da büyük deprem olduğu zaman Türkiye’ye geldi. Kapadokya’ya yerleşti. Orada Japonca öğrenmek isteyenlere dersler verdi. Sonra bir şirkette çalışmaya başladı.

Türkiye’yi çok seven Masataka Kobayashi, sol kolunun omuz başına Japon bayrağı ile birlikte Türk bayrağı dövmesi yaptırmıştır. Türk yemeklerinden en fazla karnıyarığı sevmektedir. Masataka Kobayashi, Üsküdar’ın sahilinden karşıdaki manzaraya bakmayı seviyor ve metrobüse biniyorken bireylerin kapıya saldırmasından da korktuğunu belirtmektedir.

Masataka Kobayashi, Bir Türk hanım ile evlidir. İstanbul’da yaşamlarını sürdürmektedirler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de yaşamını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün