Diziler

Masumiyet Cenk Kimdir? Gerçekte Kim Oynuyor? Masumiyet Cenk Adı Ne?

Masumiyet Cenk Kimdir? Gerçekte Kim Oynuyor? Masumiyet Cenk Adı Ne?, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet Cenk Kimdir? Gerçekte Kim Oynuyor? Masumiyet Cenk Adı Ne? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet Cenk Kimdir? Gerçekte Kim Oynuyor? Masumiyet Cenk Adı Ne? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet Cenk Kimdir? Gerçekte Kim Oynuyor? Masumiyet Cenk Adı Ne?

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstüne aldığı, konusunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu Masumiyet dizisi kadrosunu genişletmeye sürdürmekte.

Fox Tv’de her hafta çarşamba günü yayına giren, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ ın başrolünde olduğu ve kadrosunda bulunan Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Rüçhan Çalışkur, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan,  Asena Tuğal ,Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli,Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün gibi oyuncuların olduğu dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Masumiyet Cenk Kimdir?

Masumiyet dizisinde Cenk’i canlandıran oyuncunun gerçek adı Sonat Tokuç’tur. Dizide Ilgazlar’ın kızı Asu kişiliğinin eşini canlandırmaktadır. Yurt dışından gelen damat Ilgaz Holding’de çalışmaya başlar. İlker yokluğunda holdingte onun yerini alacaktır.

Sonat Tokuç Kimdir?

Üsküdar Anadalu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara üniversitesi Hukuk Bölümü’nü bitirmiştir. Amerikan Üniversitesi’nde master yapmıştır. Hukuk Müşaviri olarak bir müddet çalıştıktan sonra Almanca ve İngilizce tercümanlık ta yapmıştır. Daha sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda eğitim almıştır.

Çeşitli markaların reklam çekimlerinde ve tiyatro oyunlarında yer almıştır.Sonat Tokuç Masumiyet dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamaktadır. 

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 01:01

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün