Diziler

Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Fox TV ekranlarında 24 Şubat çarşamba akşamı başlayacak olan Masumiyet dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayına girecek hangi gün saat kaçta ekrana gelecek merak ediliyor. Bizde bu yazımızda ha FOX TV’nin yeni dizisi masumiyet ile ilgili yayın akışına bakarak dizinin tekrarlarını gün ve saat olarak siz değerli okurlarımıza duyuracağız.

Masumiyet dizisinin tekrarları ne zaman?

Fox Masumiyet dizisi tekrarları hangi gün saat kaçtaBaşrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ gibi başarılı dizi oyuncularını barındıran masumiyet dizisinin ilk bölümü 24 Şubat 2021 çarşamba akşamı saat 20.00 da ekrana gelecek. Yapımcılığını Gold filmin yönetmenliğini ise Ömür Atay’ın üstüne aldığı masumiyet dizisinin konusu Sırma Yanık aracılığıyla yazılıyor. 1. bölümü 24 Şubat çarşamba akşamı yayına girecek olan dizinin ilk tekrarı yine 24 Şubat akşamı saat 22.30 da ekrana gelecek.

Masumiyet dizisinin tekrarları hangi gün saat kaçta?

FOX TV’de 24 Şubat akşamı başlayan masumiyet dizisinin ilk tekrarı yine aynı akşam 22.30 da ekrana gelecek. Fox TV’nin 1. bölüm tekrarı ertesi gün 25 Şubat Perşembe akşama 02.45 de, 26 Şubat cuma ise 00.15 de ekrana gelecek. Masumiyet dizisinin tekrarları hafta sonu da devam edecek ve 27 Şubat cumartesi günü saat 16.15 de ve gece yarısı 02.45 de yeniden yayına girecek. Masumiyet dizisi 28 Şubat Pazar günü saat 11.15 ve 00.15 tekrar seyirci ile bir araya gelecek.Masumiyet dizisinin bölüm tekrarı ne zaman

Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba Saat 20.00
Masumiyet dizisi bölüm tekrarı 25 Şubat Perşembe Saat 02.45
Masumiyet dizisi tekrarı 26 Şubat Cuma Saat 00.30
Fox TV Masumiyet bölüm tekrarı 27 Şubat cumartesi Saat 16.15, 02.45
Masumiyet tekrarı 28 Şubat pazar Saat 11.15 ve 00.15

Fox TV yayın akışında herhangi bir değişiklik yaptığında buraya geniş bir şekildeca yazarak sizleri bilgilendireceğiz. Masumiyet dizisinin tekrarları ne zaman hangi gün ve saat kaçta siz değerli okurlarımız için dile getirdik. Masumiyet dizisinin Mart ayında yayına girecek olan yeni bölümleri ve tekrarları da yine dizioyuncu.com sayfamızda siz değerli okurlarımıza sunulacak. Sizce masumiyet dizisi tutulur mu izlenir mi oyuncu kadrosunu beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu konumuza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün