Diziler

Masumiyet dizisinde şok gerçek ortaya çıktı! Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Masumiyet dizisinde şok gerçek yaşandı! Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet dizisinde şok gerçek yaşandı! Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet dizisinde şok gerçek yaşandı! Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisinde şok gerçek yaşandı! Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın paylaşımı yaptığı Masumiyet dizisi 21 Nisan Çarşamba akşamı 8. bölümüyle ekranlara geldi. 19 yaşındaki Ela’nın kendisinden yaşa büyük ve varlıklı İlker Ilgaz’a aşık olmasıyla değişen hatta mahvolan yaşamını anlatan dizide; Ela’nın heyet raporunun açıklanmasının ardından dengeler değişti. Hasta olduğu ve kafasında İlker’i aklamaya çalıştığı yaşanan Ela, annesiyle birlikte soluğu savcılıkta aldı. Bu arada Hale aracılığıyla iftiraya maruz kalan Harun, elini çamura soktu ve gerçeği ortaya koydu. Bunun yanı sıra bu durum Ilgazlar içinde deprem etkisi yaratırken, eli güçlenen İsmail; Hale ve İlker’e hemen hemen savaş açtı. Lakin bölümün final sahnesinde İsmail ile alakalı gerçek herkesi şoke etti. İzleyiciler Ela’yı döven İsmail miydi? Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaya başladı.

Şok gerçek! Masumiyet dizisi Ela’yı İsmail Ilgaz mı dövdü?

Masumiyet dizisi dokuzuncu bölümde; İsmail’in boşanma tehdidi sonrası telefonla konuşarak birinden bir belge isteyen Hale, eve gelen flash bellek ile şoke oldu. Bilgisayarı aldığı gibi Banu’ya giden Hale, kocası İsmail’in olay gecesi Riva’da olduğunu dile getirdi. Sonraki sahnede ise İlker’in arabasından Ela’nın atıldı ve polis kontrolünden geçildi. Arabadaki kişi de İsmail Ilgaz’ın ta kendisiydi… Yani bu durumda Ela’yı öldüresiye döven hatta ölüme terk eden İsmail’di. Zaten geçtiğimiz hafta İsmail, İlker’in yerine damadını geçireceğini söylerken; olay gecesi orada olduğunu söylemişti.

ELA’YA KİM ZARAR VERDİ?

Masumiyet 10. bölüm fragmanı çıktı mı?

Herkesin haftalardır araştırdığı Ela gerçeğinin meydana geldiği dizinin son bölümünden sonra seyredenler Masumiyet 10. bölüm fragmanı yayında mı? merak etti. Lakin halen Masumiyet yeni bölüm tanıtımı yayınlanmadı. Merakla beklenen Masumiyet dizisi 28 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’da Fox Tv’de olacak. Peki Masumiyet10. bölümde neler yaşanacak?

Bu konuyla alakalı halen bir şey söylememiz olabilecek değil. Lakin Hale’nin İsmail’in sırrının peşine düşeceğini aktarabiliriz. Timur’a büyük bir oyun oynayan Bahar ise onu affedip gibi görünecek fakat onu sıra sıra takip edecektir. Tabi bu arada boş durmayan Harun, kızını kurtarmak için birkaç köprüyü daha atmaya hazır bekleyecek. Bunun yanı sıra İlker’i çözmek isteyen Ela ise ona yaklaşarak yaşadıklarını hatırlamaya, intikamını almaya çalışacak.

Masumiyet dizisi son bölümde neler oldu?

İsmail, şok etkisi yaratan kelimelerini geçiştirmeye çalışsa da, İsmail’in bir sırrı olduğunu anlayan Hale, duyduklarının peşini bırakmaz ve onu olay gecesine kadar götürecek yola doğru dönüşü olmayan bir adım atar. Babasıyla köprüleri atan İlker’e bir darbe de Ela’nın aldığı heyet raporu vurur. Ela’nın verdiği ifadeyi geçersiz kılan raporla birlikte, davanın gidişatı kökünden değişirken İlker ve Hale köşeye sıkışır. Ela yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekle birlikte, İlker’e olan duygularından iyileşmek için çırpınsa da düşündüğünden fazla daha zor bir zaman onu beklemektedir. Harun’un da topa girmesiyle, Hale’nin oyunları da ortalığa dökülür. Bahar ve Harun’un iş birliği Ilgaz cephesini yerle bir ederken olay gecesinin sarsıcı gerçeği de artık gün yüzüne çıkmıştır.

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 00:19

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün