Diziler

Masumiyet dizisinden üzen karar! FOX TV Masumiyet final yaptırıyor! Yerine yeni dizi geldi!

Masumiyet dizisinden üzen karar! FOX TV Masumiyet final yaptırıyor! Yerine yeni dizi geldi!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet dizisinden üzen karar! FOX TV Masumiyet final yaptırıyor! Yerine yeni dizi geldi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet dizisinden üzen karar! FOX TV Masumiyet final yaptırıyor! Yerine yeni dizi geldi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisinden üzen karar! FOX TV Masumiyet final yaptırıyor! Yerine yeni dizi geldi!

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet hayranlarına kötü bilgi geldi! Yayına girdiği her hafta reyting rekorları kıran Masumiyet dizisi final kararı aldı! Masumiyet neden bitiyor? Masumiyet dizisi neden final yapıyor? FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet finalinde yine bir dizi var!

Masumiyet final yapıyor!

Yapımcılığını Gold Film’in üstüne aldığı, konusunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın olduğu Masumiyet dizisi final kararı aldı! FOX TV Masumiyet dizisini bitiriyor!

Masumiyet reytinglere yenildi!

FOX TV en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Masumiyet Dizisi reytinglere yenildi! Masumiyet dizisi Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizisi karşısında daha fazla direnemedi! Masumiyet dizisi 5 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Muhteşem konusuna rağmen Masumiyet dizisi FOX TV tahminlerine tutmadı.

Masumiyet niye final yapıyor?

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet reytingler sebebiyle final olan dizi kervanlarına katıldı. Masumiyet dizisi FOX TV bi hayli yüksek bütçeli işleri içinde yer alıyor. Lakin Masumiyet reyting kadar yeni dizi hazırlığında olan FOX TV yeni sezon onayı vermediği için bitiyor!

FOX TV yeni dizi Masumiyet’i yedi!

FOX TV The Splitt sonrası bir diziyle daha anlaşmaya vardı. Yaz sezonunda Medyapım imzasıyla ekranlara gelecek Cunning Single Lady dizisi FOX TV için Türkiye çevriliyor. Yaz sezonunda reyting yarışına çok sağlam devam eden FOX TV, Masumiyet dizisi 2. sezon onayını vermeyerek tercihini yaptı!

Yaz aylarında Sen Çal Kapımı, The Split ve Cunning Single Lady dizileriyle girecek FOX TV, yeni sezon için Son Yaz ve Kefaret dizilerinden birini daha final yaptırması bekleniyor.

Masumiyet dizisi hayranları Sadakatsiz ve Kuruluş Osman sonrası DOğduğun Ev Kaderindir dizisi ve Benim Adım Melek dizileri karşısında Masumiyet dizisi bekleneni veremese de dizinin devam etmesi için her yolu deneyecek!

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 02:43

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün